آیا بیت کوین (BTC) پس از نصف شدن افزایش می یابد؟ پاسخ های تحلیلگر


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

همه کسانی که بیت کوین را تماشا می کنند می پرسند که آیا قیمت آن پس از نصف شدن افزایش می یابد یا خیر. این زمانی است که پاداش استخراج بیت کوین نصف می شود و قیمت معمولاً پس از آن شروع به افزایش می کند. اما با توجه به حمام خونی که روی صفحه نمایش می بینیم، این بار چه اتفاقی خواهد افتاد؟ یکشنبه?

وقتی به نمودار بیت کوینی که داریم نگاه می کنیم، می بینیم که قیمت به اندازه قبل از هاوینگ های دیگر جهش نکرده است. این موضوع باعث نگرانی برخی از مردم در مورد آینده این تجمع می شود. اگر بیت کوین قبل از رسیدن به قیمت کمی بالاتر از بالاترین قیمت خود شروع به افزایش بیشتر نکند، این می تواند مشکلات اساسی برای بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کند.

BTCUSD
نمودار BTC/USD از TradingView

بیت کوین اکنون دارای نکات خوبی است. در نمودار بالاتر از برخی میانگین‌های متحرک نمایی باقی می‌ماند که معمولاً روند صعودی بازار را نشان می‌دهند. این همچنین می تواند به این معنی باشد که ممکن است پس از مدتی قیمت شروع به افزایش کند. با این حال، افزایش یا شروع صعود قیمت قبل از نصف شدن، روندی را که در سال‌های 2017 و 2021 شاهد بودیم، نشان نمی‌دهد.

قیمت نوسان زیادی را نشان نمی دهد. وقتی قبل از یک رویداد بزرگ مانند نصف شدن نوسان زیادی در رشد قیمت وجود ندارد، می تواند به این معنی باشد که مردم آنطور که باید برای خرید بیت کوین بیشتر هیجان زده نیستند.

خب معنی اینها چیه؟ در حالی که نصف شدن های گذشته ارزش طلای دیجیتال را به میزان قابل توجهی افزایش داده است، علائم در حال حاضر متفاوت است. قیمت در آنجا معلق است، خیلی بالاتر نمی رود، و اصلاحی که از چند هفته پیش شروع شده است به وضوح بدتر می شود. به دلیل نگرانی در مورد اقتصاد، مردم ممکن است در استفاده از وجوه خود دقت بیشتری داشته باشند.

هر کسی که مالک بیت کوین است یا در نظر دارد بیت کوین بخرد باید روند نصف شدن را دنبال کند و استراتژی های خود را بر این اساس ارزیابی کند.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید