چرا Vitalik Buterin از ERC-3770 و ERC-7683 پشتیبانی می کند؟


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، به دنبال پذیرش استانداردهای جدید ERC-3770 و ERC-7683 برای بهبود تجربه کاربری است. یکی از بنیانگذاران، محدودیت‌های موجود در تراکنش‌های زنجیره‌ای متقابل را هنگامی که کاربران با رابط‌های برنامه‌های غیرمتمرکز سروکار دارند و پرداخت‌هایی را در شبکه‌های لایه ۲ انجام می‌دهند، برجسته می‌کند.

بوترین به نقص های رابط کاربری پلی مارکت اشاره می کند

با استفاده از رابط کاربری Polymaket (UI) به عنوان مثال، Buterin معایب را در هنگام واریز پول به Polymarket در یک پست X برجسته می کند. بوترین در مقایسه این با آنچه باید ایده آل باشد، معتقد است که راه حل، پذیرش ERC-3770 و ERC-7683 خواهد بود.

مرتبط با

34 میلیون دلار اتریوم (ETH) در 24 ساعت، چه اتفاقی می افتد؟

به گفته بوترین، ERC-3770 Ethereum Improvement Proposal (EIP) اطلاعات زنجیره ای را در آدرس ها یکپارچه می کند. سپس یک شناسه جامع طراحی می کند که پرداخت های زنجیره ای را ساده می کند.

انسگر، محقق بنیاد اتریوم خاطرنشان کرد که باید اطمینان حاصل شود که ERC-3770 با آدرس 32 بایتی آینده سازگار است. بوترین “چالش واقعی با چیز 32 بایتی سطح قرارداد است (بسیاری از قراردادها از حالت 2**160 برای رسیدگی به آدرس ها استفاده می کنند). پاسخ داد.

علاوه بر این، بوترین پیشنهاد کرد که پیاده‌سازی ERC-7683 انتقال‌های زنجیره‌ای متقابل برنامه‌ای را بدون نگرانی در مورد اعتماد واسطه یا اتصالات API فعال می‌کند. به طور کلی، بوترین هنگام تبلیغ این پروتکل ها، کاربر را در ذهن نگه می دارد.

بوترین به عنوان یکی از نوآوران کلیدی در اتریوم، همیشه ایده های جدیدی برای بهبود امنیت ارائه می کند. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، او یک بار پیشنهاد افزودن آدرس های اتریوم با نسخه های «جمع بندی شده» را ارائه کرد. این آدرس های پایانی در بهبود تجربیات کاربر نقش دارند.

اتریوم باید مقیاس شود

همانطور که قبلا در گزارش ما ذکر شد، بوترین به مدل های جدیدی اشاره می کند که به سرعت بخشیدن به تراکنش های اتریوم کمک می کند. با توجه به اینکه وال استریت آماده پذیرش پول از طریق ETF است، نوآوران تمام تلاش خود را برای افزایش مقیاس پذیری آن انجام می دهند.

مرتبط با

ویتالیک بوترین به مدلی برای سرعت بخشیدن به تراکنش های اتریوم اشاره می کند

در حالی که بیت کوین در حال حاضر در بازار ETF موفقیت کسب کرده است، اتریوم برای به دست آوردن رقابت به هرچه بیشتر پیشرفت‌ها نیاز دارد. به گفته ویتالیک بوترین، این ERC ها می توانند به انجام کار کمک کنند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید