چرا رمزارز پمپاژ می شود؟  گزارش بازار را به صورت زنده تماشا کنید

چرا رمزارز پمپاژ می شود؟ گزارش بازار را به صورت زنده تماشا کنید


در اپیزود این هفته گزارش بازار، کارشناسان مستقر کوین تلگراف در مورد دلایل جدیدترین پمپ رمزنگاری بحث می کنند.

در گزارش این هفته بازار، کارشناسان کوین تلگراف در مورد دلایل واقعی افزایش قیمت اخیر در بازار صحبت می کنند. آیا این می تواند به بیت کوین 25000 دلاری (BTC) و فراتر از آن منجر شود، یا برخی رویدادهای پیش بینی نشده مهمانی را خراب می کند؟ وارد شوید تا متوجه شوید.

برنامه این هفته را با جدیدترین اخبار بازار آغاز می کنیم:

داده های استیبل کوین به “اشتهای سالم” از گاوها و افزایش احتمالی بیت کوین به 25000 دلار اشاره دارد.

بیت کوین بین 20 تا 21 ژانویه 11 درصد افزایش یافت و به 23000 دلار رسید و انتظارات خرس ها را برای عقب نشینی به 20000 دلار شکست. بر اساس داده‌های یک شاخص کلیدی پرمیوم استیبل کوین، قابل توجه‌تر است که این حرکت باعث افزایش تقاضا از سوی سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی آسیایی می‌شود. در 20 ژانویه، پس از آن که کریستوفر والر، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده، انتظارات بازار را برای افزایش 25 واحدی در فوریه تقویت کرد، یک خبر مثبت دیگر منتشر شد. آیا این احتمالات و سایر امکانات از افزایش 24000 دلاری یا حتی 25000 دلاری پشتیبانی می کند؟

کمیسر SEC “هدف رمزارز” را یادآور می شود زیرا بازار به دنبال بهبود است

هستر پیرس، کمیسیونر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، گفت که پس از یک سال وحشتناک، بازیگران صنعت باید به یاد داشته باشند که رمزارز واقعا چیست. در یک سخنرانی در کنفرانس دارایی‌های دیجیتال در دوک، پیرس درس‌هایی برای آموختن از مشکلات صنعت کریپتو در سال گذشته ارائه کرد. به گفته این کمیسر، سال 2022 یک سال “وحشتناک، وحشتناک، نه خوب، و بسیار بد” برای هر دو حوزه کریپتو و رگولاتورها بوده است. اما پیرس معتقد است پیامدهای ارزشمندی از یک سری مسائلی که در سال گذشته پدیدار شد وجود دارد. حتماً با برنامه زنده همراه شوید تا متوجه شوید که رمزارز واقعاً در مورد چیست.

قیمت بیت کوین نزدیک به 23000 دلار باقی می ماند زیرا داده ها نشان می دهد سرمایه گذاران بیت کوین را نمی فروشند

با افزایش 40 درصدی بیت کوین در ژانویه، یکی دیگر از موارد نگران کننده بر فریب کسب سود متمرکز بود. شرکت تحلیلی گلاسنود در آخرین شماره خبرنامه هفتگی خود “The Week On-Chain” خاطرنشان کرد، با این حال، دارندگان بلندمدت به طور کلی در عزم خود برای خروج از بازار، حتی پس از بیش از یک سال ضرر، مصمم هستند. آیا این نشانه دیگری از قدرت و ایمان در فضای رمزنگاری است؟ کارشناسان ما آن را برای شما رزرو می کنند.

کارشناسان ما این و دیگر داستان‌های نوظهور را پوشش می‌دهند، بنابراین حتماً آن را دنبال کنید تا از جدیدترین‌های دنیای ارزهای دیجیتال به‌روز باشید.

در مرحله بعد، بخشی به نام “نکات سریع رمزنگاری” است که هدف آن ارائه نکات سریع و آسان برای تازه واردان به صنعت کریپتو است تا از تجربه خود حداکثر استفاده را ببرند. نکته هفته: تجارت کپی ارز دیجیتال چیست؟

مارسل پچمن، کارشناس بازار، سپس بازارهای بیت کوین و اتر (ETH) را به دقت بررسی می کند. آیا شرایط فعلی بازار صعودی است یا نزولی؟ چشم انداز چند ماه آینده چیست؟ پچمن اینجاست تا آن را پایین بیاورد.

در نهایت، اطلاعاتی را از Cointelegraph Markets Pro دریافت کردیم، پلتفرمی برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال که می خواهند یک قدم جلوتر از بازار بمانند. تحلیلگران ما از Cointelegraph Markets Pro برای شناسایی دو آلتکوین برتر در این هفته استفاده می کنند.

سکه یا سوالی دارید که در اینجا مطرح نشده است؟ نگران نباشید – به اتاق چت YouTube بپیوندید و سوالات خود را در آنجا مطرح کنید. شخصی که جالب ترین نظر یا سوال را مطرح می کند، شانس برنده شدن 100 دلار اشتراک ماهانه Markets Pro را خواهد داشت.

گزارش بازار هر سه‌شنبه ساعت ۱۲:۰۰ بعد از ظهر به وقت شرقی (۱۷:۰۰ بعد از ظهر UTC) به صورت زنده پخش می‌شود، بنابراین برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده ما، به صفحه YouTube Cointelegraph سر بزنید و حتماً دکمه‌های Like و Subscribe را خراب کنید.


نویسنده: Adrian J. Permal

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉