“سولانا کیست؟”: ​​رپر ایگی آزالیا به کریپتو علاقه نشان می دهد


ایگی آزالیا، رپر معروف استرالیایی نیز به لیست سلبریتی های علاقه مند به ارزهای دیجیتال پیوست. این هنرمند 33 ساله هیپ هاپ در شبکه اجتماعی X گفت: “سولانا کیست…؟ من آن عوضی را نمی شناسم.”

این پست با واکنش‌های متفاوتی در جامعه ارزهای دیجیتال مواجه شد و برخی از کاربران رسانه‌های اجتماعی نسبت به سیگنال‌های بالقوه مهم ابراز نگرانی کردند.

آزالیا با آهنگ فوق‌العاده‌اش «Fancy» با حضور ستاره پاپ بریتانیایی Charli XCX به شهرت رسید. این آهنگ به مدت هفت هفته در صدر جدول 100 بیلبورد داغ ایالات متحده باقی ماند. او همزمان با آهنگ آریانا گرانده «مشکل» به دو جایگاه برتر در جدول اصلی موسیقی آمریکا ادامه داد. در سال 2014، او همچنین سه ضربه همزمان در Hot 100 با تک آهنگ “Black Widow”، همکاری با خواننده پاپ بریتانیایی ریتا اورا، و دو آهنگ فوق الذکر داشت.

مرتبط با

اولین آلبوم آزالیا، “The New Classic” موفق به دریافت نامزدی گرمی و گواهینامه پلاتین در ایالات متحده شد.

پس از حذف آلبوم دوم آزالیا “تحریف دیجیتال”، تلاش های بعدی او (“در دفاع از من” و “پایان یک دوره”) با شکست تجاری مواجه شد. با این حال، رپر استرالیایی در سال 2018 موفق شد با “کریم” دوباره بازی کند. این فیلم با همکاری Tyga منتشر شد و موفق شد با وجود اوج‌های پایین نمودار در سراسر جهان، گواهی پلاتین را در ایالات متحده کسب کند.

آزالیا تنها هنرمند هیپ هاپ نیست که این هفته به کریپتو ابراز علاقه کرده است. Rich the Kid که اخیراً در آهنگ برتر کانیه وست “Carnival” حضور داشت، اخیراً گفت: توکن خود را راه اندازی می کند.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید