شیباریوم با کاهش چشمگیر تعداد تراکنش های 97 درصدی مواجه شد، چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • شیباریوم با کاهش عملیاتی عمده روبرو است
  • Grok AI در مورد Shibarium و ShibaSwap نظر خود را دارد

در حالی که تیم توسعه‌دهنده Shiba Inu به کار خود ادامه می‌دهد و به‌روزرسانی‌های قابل توجهی را به بلاک چین Layer-2 اضافه می‌کند، Shibarium همچنان شاهد کاهش شدید فعالیت‌های تراکنش است. این تقریبا یک ماه است که ادامه دارد.

این با کاهش نرخ سوختن SHIB مصادف شد، زیرا این معیار امروز در قرمز یافت.

شیباریوم با کاهش عملیاتی عمده روبرو است

بر اساس داده‌هایی که توسط کاوشگر Shibariumscan به اشتراک گذاشته شده است، بلاک چین لایه ۲ شیباریوم، رمزارز میم محبوب Shiba Inu، همچنان فاقد فعالیت تراکنش است. کاهش تقریباً یک ماهه خیره کننده بوده است. تقریبا 100%

در مقایسه با 562990 تراکنش روزانه شناسایی شده در شیباریوم در 17 آوریل، تعداد امروز تنها 16800 تراکنش است.

با این حال، تعداد کل تراکنش‌ها، هرچند به کندی، همچنان در حال افزایش است. تاکنون، این معیار نشان می‌دهد که از زمان راه‌اندازی بلاک چین در آگوست سال گذشته، در مجموع ۴۱۷،۴۶۹،۵۷۸ انتقال انجام شده است.

اوایل این هفته، رهبر معمایی Shiba Inu معروف به Shytoshi Kusama از راه اندازی نسخه جدیدی از ShibaSwap DEX خبر داد و اعلام کرد که از زنجیره اتریوم به Shibarium متصل خواهد شد. این حرکت به کاربران خود اجازه می دهد تا در معرض طیف گسترده ای از محصولات و خدمات در هر دو بلاک چین قرار بگیرند. این تا حدودی فعالیت کم معاملات در شیباریوم را در حال حاضر توضیح می دهد.

مرتبط با

Grok AI در مورد Shibarium و ShibaSwap نظر خود را دارد

روز جمعه، لوسی، مدیر بازاریابی رسمی تیم SHIB، ربات Grok AI را بر اساس اطلاعاتی که درباره ShibaSwap DEX راه‌اندازی شده در Shibarium می‌داند، آزمایش کرد. هوش مصنوعی ایلان ماسک یک تجزیه و تحلیل خنده دار از DEX به لوسی ارائه کرد.

گروک به شوخی گسترش DEX از اتریوم به شیباریوم را با “حرکت از یک شهر شلوغ به یک حومه آرام با زیرساخت های بهتر و هزینه های کمتر” مقایسه کرد. نتیجه، طبق گفته های هوش مصنوعی، این است: “تراکنش های سریع تر و هزینه های کمتر برای شما علاقه مندان به SHIB.”

این برنامه همچنین آنچه را که معتقد است «هیجان‌انگیزترین ویژگی ShibaSwap» است، فاش کرد. این توانایی ایجاد استخرهای نقدینگی جدید در شیباریوم است. یکی دیگر از ویژگی‌های جدیدی که DEX به Shibarium می‌آورد، نمودارهای کشف و نشانه‌های روند است.

گروک در نهایت به این نتیجه رسید که «شیبا سوآپ جدید و بهبود یافته در شیباریوم تراکنش‌های سریع‌تر، کارمزدهای کمتر، استخرهای نقدینگی جدید و کشف توکن‌های بهبود یافته را ارائه می‌دهد».
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید