“کاملا بی ربط”: SEC با ریپل مخالف است


کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده پاسخ دادن در پاسخ ریپل به اطلاعیه متهم مبنی بر مجوز اضافی.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayریپل در بیانیه خود به تصمیم اخیر Binance اشاره کرد تا تاکید کند که رویکرد “تنظیمات از طریق اجرا” SEC کارآمد نیست. ریپل به عدم وضوح نظارتی برای تقویت استدلال خود علیه آژانس اشاره کرد.

با این حال، SEC به شدت از تلاش برای گنجاندن پرونده Binance در مناقشه بر سر تسویه حساب های جاری انتقاد کرد. خورخه تنریرو از آژانس اظهار داشت که این “کاملاً بی ربط” به جنبش فعلی است.

مرتبط با

علاوه بر این، SEC استدلال می‌کند که ریپل در واقع بخش مربوطه از تصمیم Binance را حذف کرده است که این استدلال را رد می‌کند که دکترین اطلاعیه منصفانه ممکن است در واقع دفاعی در برابر مسئولیت باشد.

در واقع، این حکم بیان می‌کند که آژانس در حال اجرای «قانون امنیت فدرال چند دهه‌ای» است. علاوه بر این، گفته می شود که صنعت کریپتو توسط آژانس با گزارش DAO در سال 2017 که قبل از اکثریت قریب به اتفاق فروش XRP ریپل بود، هشدار داده است.

جان رید استارک، یکی از مقامات سابق SEC مورد بحث قرار گرفت اعلام شد که تصمیم بایننس یک “زیان بزرگ” برای بازار سهام بود.

مرتبط با

SEC همچنین یادآور شد که Ripple در مورد مشکلات قانونی احتمالی که چنین فروش هایی می تواند ایجاد کند، از وکلای خود مشاوره دریافت کرده است، به این معنی که یک اطلاعیه واقعی به شرکت داده شده است.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayریپل در ماه آوریل اعتراض خود را به پیشنهاد تسویه حساب آژانس تسلیم کرد و استدلال کرد که جریمه مدنی نباید بیش از 10 میلیون دلار باشد. SEC قبلاً استدلال کرده بود که ریپل باید 2 میلیارد دلار بپردازد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید