چه کسی هزینه تایید توییتر آبی را پرداخت کرد؟ در اینجا نحوه یادگیری آورده شده است


تحت هدایت ایلان ماسک، توییتر اشتراک «تویتر آبی» را برای جلوگیری از هرزنامه‌ها و حساب‌های جعلی در این پلتفرم راه‌اندازی کرد.

تعداد حساب‌های دارای علامت آبی که قبلاً با افراد مهم مرتبط بود، به پلتفرم رسانه‌های اجتماعی سرازیر شد، زیرا توییتر به کاربران اجازه می‌داد تا حساب‌های خود را با هزینه ماهانه تأیید کنند. یک افزونه مرورگر موجود برای کروم، فایرفاکس و سافاری قصد دارد با فاش کردن حساب‌هایی که برای اشتراک توییتر آبی 8 دلار می‌پردازند، تعادل را بازیابی کند.

تحت هدایت ایلان ماسک، توییتر اشتراک «تویتر آبی» را برای جلوگیری از هرزنامه‌ها و حساب‌های جعلی در این پلتفرم راه‌اندازی کرد. اما هنگامی که این سرویس برای اولین بار در نوامبر 2021 راه اندازی شد، ترول ها از آن به عنوان فرصتی برای تأیید حساب های تقلید و انتشار اطلاعات جعلی استفاده کردند.

یک الزام بعدی KYC مانع از تأیید حساب حساب‌های مشکوک شد، اما تعداد حساب‌های تأیید شده در توییتر به شدت افزایش یافت و دوباره باعث ایجاد شک در بین کاربران شد. یک افزونه مرورگر به نام Eight Dollars به ​​کاربران اجازه می دهد تفاوت بین حساب های تأیید شده واقعی و کاربران آبی توییتر را ببینند.

برنامه افزودنی نشان می دهد که چگونه هر حساب نشان تأیید را به دست آورده است. برای کاربرانی که برای اشتراک آبی توییتر پرداخت می کنند، برنامه افزودنی یک متن “پرداخت” را درست در کنار علامت آبی نشان می دهد. برای بقیه، فقط “تأیید شده” را نشان می دهد.

پسوند هشت دلاری که یک حساب جعلی تأیید شده را نشان می دهد که جعل هویت ایلان ماسک است. منبع: هشت دلار

اسکرین شات بالا نمونه ای از نحوه پرداخت هزینه تایید حساب تقلید آمیز را نشان می دهد. در نتیجه، برنامه افزودنی به حساب‌های فیشینگ کمک می‌کند.

بررسی کلی افرادی که از پسوند هشت دلار استفاده می کنند. منبع: chrome.google.com

همچنین، کاربران توییتر حمایت خود را از افزونه نرم افزار نشان داده اند، زیرا به طور موثر شفافیت را در پلت فرم رسانه های اجتماعی بازیابی می کند، همانطور که از اسکرین شات بررسی های بالا مشاهده می شود.

مرتبط با: حساب‌های توییتر «CryptoGPT» به عنوان ترندهای هشتگ در توییتر ظاهر می‌شوند

ماسک به همراه بیش از 2600 رهبر و محقق صنعت فناوری، نامه ای سرگشاده را امضا کردند که خواستار توقف توسعه هوش مصنوعی (AI) شد.

با این حال، این تقاضا باعث تقسیم جامعه شد، زیرا بسیاری از کارآفرینان برجسته با این طومار مخالفت کردند.

آرمسترانگ معتقد بود که هر فناوری مقدار معینی از خطر را به همراه دارد، اما هدف باید ادامه حرکت رو به جلو باشد.

مجله: سایمون دیکسون، سلسیوس و ایلان ماسک در مورد ورشکستگی ها: تالار شعله توییتر کریپتو
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *