دفتر علمی کاخ سفید به دنبال اظهار نظر در مورد دستور کار تحقیقات دارایی های دیجیتال است

دفتر علمی کاخ سفید به دنبال اظهار نظر در مورد دستور کار تحقیقات دارایی های دیجیتال است


درخواست این دفتر برای اطلاعات آخرین قطعه در دستور کار تحقیقاتی مهم رئیس جمهور بایدن در مورد توسعه دارایی دیجیتال در دستور اجرایی است.

دولت جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، همچنان به جزئیات دستور کار تحقیق و توسعه دارایی های دیجیتال ملی ادامه می دهد. دفتر سیاست علم و فناوری کاخ سفید (OSTP) از نظرات برای کمک به تعیین اولویت‌های دستور کار در درخواست اطلاعات 26 ژانویه (RFI) که توسط ثبت فدرال پیش‌نمایش شده است، دعوت می‌کند. افراد و سازمان ها می توانند تا 23 مارس نظرات خود را تا ده صفحه ارسال کنند.

کاخ سفید اعلام کرد که دستور کار در ماه سپتامبر، در میان گام‌های بعدی متعدد، پس از اعلام «اولین» چارچوب جامع برای توسعه مسئولانه دارایی‌های دیجیتال تنظیم شد. به این ترتیب، دستور کار جدید بخشی از فعالیت‌های تحقیقاتی مرتبط با رمزنگاری است که با دستور اجرایی رئیس‌جمهور (EO) مبنی بر تضمین توسعه مسئولانه دارایی‌های دیجیتال، که در ماه مارس صادر شد، آغاز شده است.

مرتبط: رگولاتورها و رهبران صنعت به فرمان اجرایی بایدن در مورد ارزهای دیجیتال واکنش نشان می‌دهند

RFI گفت که دستور کار به دنبال شکل دادن به کل تلاش دولت برای توسعه دارایی های دیجیتال و فناوری دفتر کل توزیع شده است. همچنین به عنوان راهی برای “ادامه حمایت از تحقیقاتی که پیشرفت های تکنولوژیکی را به محصولات آماده بازار تبدیل می کند” و “شروع تحقیقات بنیادی” توصیف شده است. او بیان کرد:

“تحقیق و توسعه (R&D) در این زمینه اغلب پراکنده بوده است، با توجه به مفاهیم گسترده تر، کاربردها و خطرات منفی برای نوآوری های اساسی. […] یک رویکرد تحقیق و توسعه جامع‌تر، زمینه‌های تمرکز مشخصی را برای دستیابی به چشم‌انداز یک اکوسیستم دارایی دیجیتال جامع که ارزش‌های دموکراتیک و سایر اولویت‌های کلیدی را در بر می‌گیرد، فراهم می‌کند.

با تصویب قانون چیپ‌ها و علم در ماه آگوست، موقعیت متخصص بلاک چین به OSTP اضافه شد. به عنوان بخشی از مأموریت EO خود، این دفتر اثرات زیست محیطی دارایی های دیجیتال را مطالعه و گزارش داد و نظرسنجی از گزینه های طراحی ارز دیجیتال بانک مرکزی را به عنوان بخشی از ارزیابی مداوم و تاکنون غیرقطعی دلار دیجیتال ایالات متحده آماده کرد.

واکنش‌ها به چارچوب فراگیر بایدن از تحسین‌های ولرم تا ناامیدی آشکار متغیر بود.
نویسنده: Derek Andersen

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉