White House cryptocurrency ‘roadmap’ recommends against pension funds

“نقشه راه” ارز دیجیتال کاخ سفید توصیه می کند که از صندوق های بازنشستگی جلوگیری کنید


دولت بایدن چارچوب جامع خود را تبلیغ کرد و تنظیم‌کننده‌ها و کنگره را تشویق کرد تا در بیانیه‌ای جدید پیچ‌ها را روی رمزارزها محکم کنند.

در 27 ژانویه، کاخ سفید بیانیه‌ای صادر کرد که به دولت جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، نقشه راه را برای کاهش خطرات مرتبط با ارزهای دیجیتال ارائه کرد. بیشتر این سند با راهنمایی قانونی دولت به کنگره ایالات متحده ارسال شد.

نویسندگان مقاله مسیری دوطرفه را ترسیم کردند. آنها نوشتند:

ما سال گذشته را صرف شناسایی خطرات ارزهای دیجیتال و انجام اقداماتی برای کاهش آنها با استفاده از اختیاراتی کردیم که شعبه اجرا دارد.

اولین عنصر در نقشه راه، “اولین” چارچوب جامع مدیریت برای توسعه دارایی دیجیتال است که در سپتامبر منتشر شد. این سند بر اساس گزارش‌هایی است که توسط فرمان اجرایی رئیس‌جمهور درباره تضمین توسعه مسئولانه دارایی‌های دیجیتال صادر شده در ماه مارس صادر شده است.

دوم، دستگاه های اجرایی در حال افزایش اجرا و صدور دستورالعمل های جدید هستند. طبق این بیانیه، سازمان‌های دولتی در حال توسعه برنامه‌های آگاهی عمومی برای کمک به مصرف‌کنندگان در درک خطرات خرید ارزهای دیجیتال هستند. وی به طور خاص از رگولاتورهای بانکی یاد کرد و آنها را به ادامه تلاش تشویق کرد. این بیانیه روزی منتشر شد که فدرال رزرو عضویت بانک Custodia دارایی دیجیتال در سیستم فدرال رزرو را رد کرد.

این بیانیه با ارائه لیست آرزوهایی از اقداماتی که دولت مایل است از کنگره ببیند، ادامه داد و گفت:

کنگره همچنین باید تلاش های خود را افزایش دهد.»

کاخ سفید فهرست بسیار بزرگی برای قانونگذاران دارد. توصیه‌های آن شامل گسترش اختیارات تنظیم‌کننده‌ها، تقویت الزامات افشا، تقویت مجازات‌ها برای تخلفات، افزایش بودجه برای اجرای قانون و پیروی از توصیه‌های موجود در گزارش شورای نظارت بر ثبات مالی است که توسط دستورات اجرایی الزامی شده است.

مطالب مرتبط: ایالت ویرجینیا می خواهد صندوق های بازنشستگی را در کشاورزی بازدهی DeFi سرمایه گذاری کند

نویسندگان همچنین از این فرصت استفاده کردند و از کنگره خواستند کاری انجام ندهد:

این قانون نباید به نهادهای اصلی مانند صندوق‌های بازنشستگی چراغ سبز نشان دهد تا مستقیماً وارد بازارهای ارزهای دیجیتال شوند.»

آنها خاطرنشان کردند که محدود کردن چنین اقداماتی از گسترش «آشفتگی ارزهای دیجیتال» به سیستم مالی گسترده‌تر جلوگیری می‌کند.
نویسنده: Derek Andersen

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉