FTX چه توکن هایی را می تواند به بازار عرضه کند؟

FTX چه توکن هایی را می تواند به بازار عرضه کند؟


فهرست توکن‌های غیر نقدی شامل یک توکن پیش‌بینی دونالد ترامپ، یک نشانه جمع‌آوری کمک مالی حیوانات و توکن‌هایی برای چندین پروژه سولانا است.

مدیریت جدید صرافی ورشکسته FTX 5.5 میلیارد دلار دارایی را شناسایی کرده است که می تواند برای بازپرداخت طلبکاران مورد استفاده قرار گیرد، که این نگرانی را ایجاد کرده است که حجم زیادی از دارایی های رمزنگاری ممکن است در بازارها فروخته شود.

در 17 ژانویه، وام گیرندگان FTX 1.6 میلیارد دلار و 3.5 میلیارد دلار دارایی رمزنگاری مرتبط با صرافی ورشکسته را شناسایی کردند. شناخته‌شده‌ترین دارایی‌ها دارایی‌های نقدی مانند XRP، DOGE، Aptos (APT)، Polygon (MATIC)، TON و BitDAO (BIT) و همچنین توکن تبادل SOL و FTX Solana FTT هستند.

مدیران تصفیه در طول تشکیل پرونده ورشکستگی، توکن ها را ارزش گذاری کردند. آدام کوکران، شریک در Cinneamhain Ventures، نظر داد:

بنابراین، انحلال‌گران در روز تشکیل پرونده، قیمت‌های توکن را محاسبه می‌کردند و در این محاسبه، 529 میلیون دلار FTT و 685 میلیون دلار «مایع» سولانا را تخمین می‌زدند که می‌تواند بمب هسته‌ای بزرگ بازار SOL را بسازد.»

وی افزود که اینها تنها توکن‌های «مایع» هستند که شمارش کرده‌اند، و افزود که «اگر آنها را بفروشید، هر چیز دیگری قیمت را کاهش می‌دهد».

لیستی از ارزهای رمزنگاری شده غیر نقدی نیز مشاهده شد که این نگرانی را ایجاد کرد که ممکن است آنها را فروخته و باعث افت قیمت شوند.

در 18 ژانویه، لئو شوارتز، گزارشگر فورچون، گزارش FTX را نیز منتشر کرد و تأکید کرد که فهرست «توکن‌های غیرقابل نقد» شامل نزدیک به 10 میلیارد نسخه BTC و ETH است که در سرم (SRM)، LUNA و Solana پیچیده شده‌اند.

اما بیشتر آنها توکن های پروژه مبهم مانند TRUMPLOSE، BEAR و MEDIA بودند.

او TRUMPLOSE را به عنوان “تخم مرغ عید پاک” مرتبط با FTX و Alameda که از سیاستمداران دموکرات با کمک های مالی بزرگ حمایت می کنند، برجسته کرد. TRUMPLOSE یک نشانه پیش بینی است که توسط FTX در طول انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده استفاده می شود. معامله گران می توانند توکن های TRUMPWIN یا TRUMPLOSE را خریداری کنند که در صورت برد یا باخت ترامپ با 1 دلار تسویه حساب می شود. FTX تقریبا 14 میلیون از آنها را در اختیار دارد.

BEAR Coin یک ارز دیجیتال است که برای کمک به حیوانات با جمع‌آوری غیرمتمرکز کمک مالی با همکاری سازمان‌های غیردولتی و دوستداران حیوانات طراحی شده است. FTX 190 میلیارد در ترازنامه خود دارد.

همچنین دارای 8.3 میلیون سکه از شبکه اشتراک گذاری پهنای باند Media است. این لیست با 9.8 میلیارد توکن MAPS از برنامه سفر Maps.me و حدود 10 میلیارد توکن OXY برای کارگزار DeFi مبتنی بر سولانا Oxygen ادامه دارد.

مربوط: گزارش: FTX بیش از 5 میلیارد دلار پول نقد و ارزهای دیجیتال مایع جمع آوری می کند

سایر دارایی های غیر نقدی عبارتند از Alium Finance (ALM) 2.4 میلیارد و بیش از 277 میلیون در Bonafida (FIDA)، یک پلت فرم توسعه دهنده Solana. این لیست همچنین شامل دارایی های BRZ، GT، LIKE، HRXO، MSOL، JSOL، XSUSHI، AELPH و JET بود.

SBF هنوز در حال وبلاگ نویسی است

در 18 ژانویه، سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، در یک پست وبلاگ جدید دوباره ظاهر شد و مدعی شد که وضعیت تجارت در گزارش FTX “بسیار گمراه کننده” است.

FTX US زمانی که به Q&C منتقل شد یک حلال بود [Sullivan & Cromwell]و تقریباً به طور قطع امروز حلال باقی می ماند.
نویسنده: Martin Young

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉