چه زمانی برای سرمایه گذاری در بیت کوین دیر می شود؟


اپیزود این هفته از Market Talks به این موضوع می پردازد که آیا برای خرید بیت کوین “خیلی دیر” خواهد بود و چرا بیت کوین می تواند دنیای مالی را تسخیر کند.

در قسمت آخر کوین تلگراف گفتگوهای بازارمیزبان ری سالموند با لوک برویلز، مدافع محبوب بیت کوین (BTC) و سازنده محتوا در YouTube و X (توئیتر سابق) صحبت کرد. در طول نمایش، برویلز پایان نامه سرمایه گذاری بیت کوین خود و دیدگاه های منحصر به فرد خود را در مورد چگونگی افزایش قیمت دارایی در نهایت به منطقه هفت رقمی ارائه کرد.

برویلز گفت که متوجه شده است که بازار اوراق قرضه در سال 2020 رو به وخامت است. او در حالی که به دنبال سرمایه گذاری های جایگزین بود، متوجه شد که بیت کوین گزینه خوبی است. وقتی از برویلز در مورد استراتژی سرمایه گذاری بیت کوین و نحوه مدیریت نوساناتش پرسیده شد، گفت:

“من یک دارنده اوراق قرضه نیستم. من 97 درصد از سهامم را در سه سال گذشته فروخته ام و در واقع 3 درصد باقی مانده را این هفته می فروشم، بنابراین اگر بپرسید خنده دار است. سه دارایی من تا پایان این هفته بهترین ارز سیاسی جهان، دلار آمریکا، یعنی پول نقد خواهد بود. دوم املاک و مستغلات است. و سوم بیت کوین است. به این اندازه. و من الان بهتر از داشتن یک نمونه کار متنوع می خوابم.

همه چیز گران است و خراب است

عامل مهم دیگری که از تز سرمایه گذاری برویلز برای بیت کوین حمایت می کند، اعتقاد او به این است که “همه چیز بیش از حد ارزش گذاری شده است، هیچ چیز معنی ندارد و همه چیز باید فرو بریزد”. اما ما نمی خواهیم با آن مقابله کنیم. سیاستمداران نمی خواهند به این موضوع بپردازند. وکلا نمی خواهند با این موضوع برخورد کنند. من به عنوان یک سرمایه گذار املاک و مستغلات، نمی خواهم با آن کار کنم.” برویلز معتقد است که سهام، مراقبت های بهداشتی، املاک و تحصیلات بیش از حد ارزش گذاری شده اند، که منجر به از دست دادن اعتماد مردم به دلار و قدرت خرید آن می شود. این امر جذابیت بیت کوین را به عنوان یک دارایی با عرضه محدود برجسته می کند.

اگر کسری وام داشته باشیم، البته خودمان آن را چاپ خواهیم کرد.»

مرتبط با: آینده استخراج بیت کوین و نصف شدن بیت کوین

چه زمانی برای سرمایه گذاری در بیت کوین دیر است؟

وقتی از برویلز پرسیده شد که آیا قیمت مشخصی وجود دارد که سرمایه گذاران برای خرید بیت کوین با آن “خیلی دیر” می شوند، برویلز کشتی در حال غرق شدن را تشبیه کرد و پیشنهاد کرد که برای کسانی که در قایق هستند، هرگز برای خروج از آن دیر نیست.

هیچ وقت برای خرید بیت کوین دیر نیست، اما برای خروج از اوراق قرضه و فیات خیلی دیر خواهد بود.

قسمت کامل گوش کن گفتگوهای بازار کانال جدید YouTube Markets & Research Cointelegraph را بررسی کنید و فراموش نکنید که روی “پسندیدن” و “اشتراک” کلیک کنید تا از آخرین مطالب ما مطلع شوید.


نویسنده: Ray Salmond

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید