ریپل v. مهلت SEC چه زمانی است؟ XRP Advocate پیش بینی حماسی خود را به اشتراک می گذارد


از وکیل فرد ریسپولی، که در میان علاقه مندان به XRP مشهور است، پرسیده شد که او چه زمانی انتظار دارد که شکایت SEC علیه ریپل، که تأثیر مهمی بر ارز دیجیتال پوپولیستی دارد، به نتیجه برسد. ریسپولی با دادن نه یک تاریخ، بلکه دو تاریخ پاسخ روشنی داد.

مرتبط با

این کارشناس حقوقی گفت: انتظار دارد رای این پرونده که بیش از سه سال است در آخرین روز تیرماه جاری اعلام شود. با این حال، به گفته ریسپولی، اگر تصمیم در مورد پرونده SEC علیه ریپل در 13 جولای اعلام شود، شاعرانه تر خواهد بود.

این تاریخ در زمینه تصمیم سال گذشته که در آن قاضی تورس سرانجام XRP را به عنوان یک دارایی غیرامنیتی به رسمیت شناخت، مهم است. در آن زمان، قیمت این ارز دیجیتال تنها در چند ساعت 100 درصد افزایش یافت.

پس الان چه اتفاقی می افتد؟

به یاد بیاورید که در این مرحله طرفین در مورد میزان غرامت بحث می کنند. نکته این است که ریپل در قالب فروش به موسسات XRP به عنوان فروش اوراق بهادار ثبت نشده، ضربه خورد و اکنون باید این خسارت ها را بپردازد.

مرتبط با

با این حال، اندازه بازپرداخت باعث یک شکایت بزرگ شد، به طوری که SEC خواستار میلیاردها دلار شد و از پرداخت بیش از 10 میلیون دلار از این شرکت رمزنگاری امتناع کرد. علیرغم نبرد حقوقی مداوم، ریپل در دفاع از خود ثابت قدم است و استدلال می کند که خواسته های SEC نامتناسب و بی ارزش هستند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید