چه اتفاقی برای سولانا (SOL) می افتد؟ بلاک چین آمار عجیبی را فاش می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سولانا اخیرا با مشکلاتی روبرو بوده است. تقریباً 75٪ از معاملات در Solana آنطور که باید انجام نمی شود. این زمانی شروع شد که افرادی که در صرافی‌های غیرمتمرکز با سکه‌های میم معامله می‌کردند، متوجه شدند که بسیاری از تراکنش‌هایشان با شکست مواجه می‌شوند یا با مشکلاتی مواجه می‌شوند، به‌ویژه هنگام استفاده از استخرهای Raydium.

اما این فقط برای معامله گران میم سکه اتفاق نمی افتد. کاربران عادی Solana همچنین هنگام ارسال وجوه خود به کیف پول یا صرافی دیگر با مشکلاتی در انتقال وجوه خود مواجه می شوند.

حل کرد
نمودار SOL/USDT از TradingView

این مسائل برای سولانا که عموماً به بازده و پایداری بالا معروف است، یک شگفتی است. با این حال، این مشکلات اکنون ارزش سولانا را در بازار تحت تاثیر قرار داده است. وقتی به نمودار قیمت نگاه می کنیم، می بینیم که قیمت سولانا 5 درصد کاهش یافته است. یکی از دلایل پشت این واکنش ممکن است این باشد که سرمایه گذاران از یک اختلال دیگر می ترسند.

قیمت سولانا در حال حاضر 174.40 دلار است و به نظر می رسد که مشکل تراکنش ممکن است اعتماد مردم به شبکه را به طور کلی کاهش دهد. قیمت مهم بعدی برای تماشا 152.46 دلار است. اینجا جایی است که میانگین قیمت 50 روزه است و ممکن است کاهش قیمت متوقف شود. با این حال، اگر این موضوع در اینجا متوقف نشود، قیمت می تواند بیشتر کاهش یابد، احتمالا به 132 دلار یا 101 دلار.

زمان بروز مشکلات با سولانا بسیار بد است زیرا کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر خیلی خوب عمل نمی کند. افرادی که در SOL پول دارند یا قصد خرید آن را دارند احتمالاً نگران این مسائل هستند.

مشکلات اخیر سولانا باعث می شود مردم به این موضوع فکر کنند و می بینیم که این نگرانی در قیمت SOL خودنمایی می کند. امیدوارم شبکه در برابر فشار فعلی مقاومت کند و با موفقیت بهبود یابد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید