نتیجه ارتقای اتریوم شانگهای چه خواهد بود؟


به ما بپیوندید تا در مورد پیامدهای احتمالی به‌روزرسانی آینده اتریوم شانگهای و سایر پیشرفت‌های کلیدی در DeFi صحبت کنیم.

در قسمت این هفته گفتگوهای بازار، کوین تلگراف از جاستین برام، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل آستاریا استقبال می کند، که به کاربران اجازه می دهد تا توکن های فیات (NFT) خود را به عنوان وثیقه برای به دست آوردن نقدینگی فوری به اشتراک بگذارند. برام همچنین کانال یوتیوب خود را با بیش از 30000 مشترک دارد.

ما با دریافت نظر برام در مورد هیجان‌انگیزترین اتفاقی که در حال حاضر در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) رخ می‌دهد، شروع می‌کنیم و سپس با بحث در مورد مهم‌ترین اتفاق در DeFi ادامه می‌دهیم.

در مرحله بعد، به پروتکل‌های لایه ۲ اتریوم مانند آربیتروم و اینکه آیا برام در بالای آن‌ها قرار دارد یا چشمش به چیز دیگری است نگاه می‌کنیم.

با نزدیک شدن به ارتقای بزرگ بعدی اتریوم، از برام می‌پرسیم که دیدگاه او در مورد ارتقای شانگهای و پتانسیل مشتقات سهامداری مایع چیست. آیا ut به اندازه ای خواهد بود که همه امیدوارند و فکر می کنند؟ آیا باز کردن قفل اتر (ETH) نشان دهنده معرفی برخی از نوآوری های جدید در کریپتو و دیفای است؟

تا پایان مکالمه با برام، امیدواریم بینندگان درک بهتری از هیجان‌انگیزترین و مهم‌ترین تحولات DeFi، پیامدهای احتمالی باز کردن قفل اتریوم شانگهای و تأثیر طولانی‌مدت آن بر روی استکینگ مایع کسب کنند. فضای مشتقات و همچنین توسعه در بستر لایه ۲ اتریوم.

همه این ها و موارد دیگر را پوشش می دهیم، پس حتما تا انتها با ما همراه باشید. گفتگوهای یکشنبه هر پنجشنبه پخش می شود. هر هفته با برخی از تأثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد صنعت کریپتو و بلاک چین مصاحبه می‌شود. بنابراین به صفحه YouTube Markets و Research Cointelegraph سر بزنید و دکمه‌های لایک و اشتراک را برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده ما بشکنید.


نویسنده: Adrian J. Permal

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید