بهترین مورد استفاده از رمزنگاری چیست؟ پاسخ های جامعه


یکی از اعضای انجمن استدلال کرد که بهترین مورد استفاده از رمزنگاری این است که کریپتو یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز و همتا به همتا را ارائه کند که واسطه‌هایی مانند بانک‌ها را حذف کند.

با ترسی که بازار کریپتو را فراگرفته و پروژه‌ها و شرکت‌های بزرگ یکی پس از دیگری ورشکستگی می‌کنند، اعضای جامعه همچنان بهترین موارد استفاده از ارزهای دیجیتال را به جهان یادآوری می‌کنند.

در توییتر، تیم اجتماعی کوین تلگراف از جامعه خواست دیدگاه خود را در مورد بهترین مورد استفاده از رمزنگاری به اشتراک بگذارند. اعضای جامعه طیف وسیعی از پاسخ‌ها، از پرداخت‌ها و حضانت شخصی گرفته تا شفافیت و سرمایه‌گذاری را ارائه کردند.

یک عضو جامعه برجسته شده است استفاده از استیبل کوین‌هایی مانند تتر (USDT) به عنوان یک روش پرداخت نشان می‌دهد که سایر ارزهای دیجیتال نیز می‌توانند به عنوان ابزار سرمایه‌گذاری مورد استفاده قرار گیرند. از سوی دیگر، یک پاسخ دیگر آورده شده شفافیتی را که کریپتو به ارمغان می آورد افزایش دهید. جدا از اینها یک جواب مطرح کرد مفهوم پس انداز، هزینه و خودکفایی اخیراً از زمان فروپاشی FTX بیشتر صحبت شده است.

به هر حال یک پاسخ دیگر نوشت بهترین مورد استفاده این است که چگونه کریپتو یک مکانیسم تراکنش غیرمتمرکز و همتا به همتا را فراهم می‌کند که واسطه‌هایی مانند بانک‌ها را حذف می‌کند و به افراد فاقد بانک اجازه می‌دهد به ابزار مالی دسترسی داشته باشند.

بر خلاف برخی از پاسخ ها، یکی از اعضای جامعه پاسخ داد که فضای کریپتو باید منافع روزانه را هدف قرار دهد. به گفته این کاربر توییتر، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، توکن‌های غیرمتمرکز (NFT) و تجارت ممکن است باعث پذیرش کریپتو در سایر نقاط جهان نشوند. این عضو انجمن اشاره کرد که زمان آن فرا رسیده است که کاربرد اکوسیستم کریپتو را افزایش دهیم.

مربوط: آیا اتریوم از بیت کوین پیشی خواهد گرفت؟ پاسخ های جامعه رمزنگاری

یکی دیگر از کاربران توییتر احساسات قبلی را تکرار کرد و تاکید کرد که پرداخت ها همچنان به عنوان مهمترین موارد استفاده ارزهای دیجیتال باقی مانده است. این عضو انجمن همچنین به امکان اجرای Dogecoin (DOGE) به عنوان وسیله پرداخت در پلتفرم اجتماعی در توییتر اشاره کرد.

در میان رکود بازارهای رمزنگاری، بسیاری از اعضای جامعه بر این باورند که بیت‌کوین و کریپتو اینجا هستند تا بمانند. در حالی که برخی ادعا می کردند که بحران فعلی FTX فقط یک رویداد قو سیاه است، برخی دیگر اعتقاد ابدی خود را به ارزهای دیجیتال تایید کردند.
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید