مسدود کردن کدام دارایی؟ بایننس بیت کوین ساکت می شود زیرا کاربران از فروش وحشتناک اجتناب می کنند


دارایی های صرافی بیت کوین، برخلاف اتریوم، با توجه به اخبار دعوای بایننس و کوین بیس، پایدار به نظر می رسند.

بر اساس داده‌های زنجیره‌ای، بیت‌کوین (BTC) به پایین‌ترین سطح سه ماهه سقوط کرد و سرمایه‌گذاران را تشویق به فروش وحشتناک نکرد.

به گفته شرکت تحلیلی گره شیشه ایسرمایه گذاران بیت کوین تا حد زیادی آخرین نبردهای حقوقی مبادلات رمزنگاری را نادیده گرفته اند.

ضررهای روی زنجیره “سکوت نگه دارید”

بیت کوین/دلار آمریکا در 6 ژوئن به 25350 دلار کاهش یافت که پایین ترین سطح آن از اواسط مارس است – اما به نظر می رسد دارندگان فعلی اهمیتی نمی دهند.

آخرین داده‌های مربوط به تراکنش‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که افراد کمی در حالت «فروش وحشتناک» در میان واکنش‌های شدید به شکایت‌های بایننس و کوین‌بیس هستند.

نموداری که توسط گلس‌نود در توییتر آپلود شده است نشان می‌دهد که ضررهای واقعی (سکه‌ها با ارزش کمتری نسبت به معاملات قبلی خود حرکت می‌کنند) همچنان سرد باقی مانده است.

این نشان دهنده تغییر در احساسات پایه سرمایه گذاران به عنوان یک کل است، برخلاف رویدادهایی که پس از رونق بازار سهام FTX در اواخر سال 2022 رخ داد.

کوینگلاس گفت: «به دنبال افزایش فشار نظارتی بر صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال بایننس و کوین‌بیس ایالات متحده، بازار حرکت‌های قابل توجهی در هر دو جهت را تجربه کرده است.

با این حال، میزان ضررهای واقعی ثبت شده در Chain همچنان در 112 میلیون دلار باقی می ماند. این همچنان 3.05 میلیارد دلار (96.5-٪) کمتر از بزرگترین رویداد ثبت شده تسلیم است، که نشان دهنده درجه افزایش انعطاف پذیری در میان فعالان بازار است.

نمودار حاشیه نویسی از دست دادن واقعی که توسط دارایی بیت کوین تنظیم شده است. منبع: Glassnode/Twitter

از نظر زمینه، رویداد FTX 145 میلیارد دلار زیان واقعی ایجاد کرد – بیش از ده برابر رقم در 5 ژوئن.

معامله گران BTC صرافی عجله ای برای خروج ندارند

آخرین داده های موجود که تعادل بازار سهام را پوشش می دهد، داستان مشابهی از انعطاف پذیری را نشان می دهد.

مطالب مرتبط: خروج خالص بایننس از زمان شارژ SEC به 778 میلیون دلار در اتریوم رسید: نانسن

با توجه به ابزارهای نظارتی Glassnode، صرافی‌های بزرگ در تاریخ 5 تا 6 ژوئن تنها با کاهش اندکی در موجودی بیت کوین خود مواجه شدند.

این رقم به حدود 12600 بیت کوین رسیده است که به طور بالقوه نشان دهنده عدم تمایل مشابهی در بین کاربران برای حذف وجوه خود از کیف پول داغ است.

در مقایسه با FTX، این مورد یک بار دیگر برجسته می شود زیرا برداشت های انبوه در ماه نوامبر گذشته مشخص شد.

نمودار تراز ارز بیت کوین. منبع: Glassnode

ویلی وو، آمارگیر ادامه داد: عدم اقدام در بایننس علیرغم درخواست قانون‌گذاران ایالات متحده برای مسدود کردن دارایی‌های محلی آنها بود.

“مشتریان بایننس اهمیتی نمی دهند. به عنوان بخشی از نظر توییتر، حداقل من هنوز تعداد زیادی بیت کوین را ترک نمی کنم. اظهار داشت.

مجله: بیت کوین در مسیر برخورد با وعده های «نت صفر» قرار دارد

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید