نهنگ 3.5 میلیون دلار در PEPE از دست داد: چه اتفاقی افتاد؟


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک گزارش اخیر از شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Spot On Chain نشان داد که یک سرمایه گذار عمده ارزهای دیجیتال که مقدار قابل توجهی از سکه Pepe (PEPE) را در اختیار داشت، متحمل ضرر قابل توجهی شده است. این سرمایه گذار که به دلیل حجم دارایی هایش به “نهنگ” معروف است، 519 میلیارد توکن PEPE به ارزش تقریبی 5.11 میلیون دلار در بایننس سپرده گذاری کرد.

دلایل دقیق فروش نامشخص است، اما داده‌ها نشان می‌دهد که سرمایه‌گذار تقریباً 207000 دلار ضرر کرده است که 3.9 درصد کاهش نسبت به سرمایه اولیه خود دارد. توکن‌های PEPE قبل از رسیدن این ارز دیجیتال به بالاترین حد خود در اواخر ماه مه خریداری شدند. اگر Whale در آن اوج فروش می‌رفت، سود بالقوه 3.47 میلیون دلاری به دست می‌آورد.

مرتبط با

تجزیه و تحلیل بیشتر توسط Spot On Chain نشان می دهد که سرمایه گذار ممکن است با مشکلات مالی بیشتری روبرو شود. در این گزارش زیان های غیر واقعی به ارزش 6.68 میلیون دلار در سایر دارایی های ارزهای دیجیتال از جمله AAVE و YFI نشان داده شده است.

""
منبع: نقطه روی زنجیره

در همین حال، نماد میم محبوب “قورباغه” همچنان به قیمت 0.0000092 دلار برای هر پپ کوین ادامه می دهد. از ابتدای این هفته، دارایی دیجیتال در اوج خود بیش از 23 درصد و 36 درصد از دست داده است – چنین قیمت هایی از اوایل ماه می دو ماه پیش مشاهده نشده است.

مرتبط با

این یک سوال باز است که چه سرنوشتی در انتظار نماد میم “Frog” است. با این حال، به نظر می رسد هیچ امیدی برای حداقل یک بازیگر اصلی در مورد PEPE وجود ندارد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید