آخرالزمان زامبی Web3 اینجاست: Last Remains به Cointelegraph Accelerator می پیوندد


پشتیبانی شده توسط صنایع سنگین وزن؛ این بازی جدید بلاک چین با هدف دستیابی به جایگاهی در عرصه رقابتی است.

بازی‌های مبتنی بر بلاک چین در سال‌های اخیر به‌عنوان حسی جدید در دنیای رمزارز شتاب بیشتری گرفته است و به نقطه‌ای رسیده است که تا اوایل سال ۲۰۲۳ بازی‌های بلاک چین نیمی از کل فعالیت‌های بلاک چین را تشکیل می‌دهند. اولین سکه جمع آوری ولگردی و قانونی شکنی و تغییر تمرکز به عناصر بازی.

جدیدترین و بهترین بازی‌ها با در نظر گرفتن نیازهای در حال تکامل گیمرها و با در نظر گرفتن ژانرهای محبوبی مانند مخفی کاری و بتل رویال که عموم را مجذوب خود می‌کنند، ساخته می‌شوند. در کنار این ها، Last Remains همچنین می خواهد زامبی ها را به صحنه بازی Web3 بازگرداند.

بهبودهای گیم پلی باعث پذیرش بازی های بلاک چین می شود.  منبع: BGA

بهبودهای گیم پلی باعث پذیرش بازی های بلاک چین می شود. منبع: BGA

Last Remas، بازی زامبی نبرد رویال چند نفره سه نفره Web3، که قبلاً 4.75 میلیون دلار از بازیگران کلیدی صنعت کریپتو از جمله برندهای CoinFund، Fabric و Animoca جمع آوری کرده بود، به آخرین شریک استراتژیک شتاب دهنده استارت آپی Cointelegraph Accelerator تبدیل شده است. استفاده از قابلیت های رسانه ای Cointelegraph.

Last Remains که توسط تیمی با تجربه قبلی در Riot Games، Bethesda، Junglee Games و Blizzard Entertainment توسعه یافته است، با استفاده از فناوری های Web3 قصد دارد فرمول بسیار محبوب را به سطح جدیدی از کیفیت برساند.

بازیکنان Last Remains با وفادار ماندن به پویایی سبک بتل رویال، تور خود را در مکان‌های تصادفی در شهری پر از زامبی آغاز می‌کنند. در نقشه شهر هیچ کمبودی در مورد اقلام قابل غارت، مواد مصرفی و سلاح وجود ندارد، زیرا بدون ابزار واقعی برای بقا شروع می کنید.

از نظر مبارزه، بازی ترکیبی از اکشن مخفی کاری Assassin’s Creed و عناصر نمادین بتل رویال PUBG را به نمایش می گذارد. بازیکنان می توانند مخفیانه به زامبی ها حمله کنند، آنها را با سلاح های غوغا شکست دهند یا با سلاح های آتشین حمله کنند.

در بازی Last Remains، بازیکنان باید هم از دیگر بازیکنان و هم از زامبی ها پیشی بگیرند.  منبع: The Last Ruins

در بازی Last Remains، بازیکنان باید هم از دیگر بازیکنان و هم از زامبی ها پیشی بگیرند. منبع: The Last Ruins

از ماهیتابه نمادین گرفته تا کاتانای همیشه محبوب، این به بازیکن بستگی دارد که از بین طیف گسترده ای از سلاح ها متناسب با سبک بازی خود انتخاب کند. هدف نهایی زنده ماندن است تا زمانی که تیم نجات، برنده را از نقشه فعالی که دائما در حال کوچک شدن است، خارج کند. از بین سه بازیکن اول که به نقطه جمع آوری می رسند، بازیکنی که بالاترین امتیاز را با توجه به غارت و کشتار آنها در طول بازی داشته باشد، برنده راند می شود.

به عنوان بخشی از نقشه راه راه اندازی، تیم Last Remains اعلام کرد که اولین 5000 توکن بدون تخفیف Genesis Character ساخته شده است. پس از فروش، توسعه دهندگان باقی مانده سه ماهه دوم را صرف انجام تست های ماهانه آلفا می کنند و سپس در سه ماهه بعدی مرحله بتا را انجام می دهند.

از سال 2013، برنامه شتاب دهنده کوین تلگراف از استارت آپ ها و پروژه های امیدوارکننده Web3 از طریق کوین تلگراف، رسانه پیشرو ارزهای دیجیتال و بلاک چین، پشتیبانی می کند. بازی دریافتی و سوابق گذشته توسعه دهندگان. Last Remains قصد دارد با همکاری با سازندگان محتوا و بازی‌سازان تحت برنامه Accelerator، برند خود را در عرصه رقابتی قرار دهد.


نویسنده: Cointelegraph

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید