Web3 ساده شده است: Brinc با شتاب دهنده Cointelegraph به نیروها می پیوندد


Brinc با Cointelegraph Accelerator همکاری می کند تا یک پل پشتیبانی دو طرفه برای استارت آپ هایی که آینده Web3 را توسعه می دهند، بسازد.

استارت‌آپ‌های Web3 اغلب با چالش‌هایی خاص برای اکوسیستم نوپا مواجه هستند. مقیاس بندی با محیط های پیچیده نظارتی و مدیریت غیرمتمرکز تنها دو مورد از بسیاری از چالش ها هستند. سرمایه‌های مخاطره‌آمیز وارد شده به استارت‌آپ‌های Web3 در سال گذشته به شدت کاهش یافت و پروژه‌های جدید بیش از هر زمان دیگری به کمک نیاز دارند تا کار خود را به مراحل اولیه برسانند.

اینجاست که شتاب دهنده های متمرکز بر Web3 می توانند وارد عمل شوند. برنامه‌هایی که توسط رهبران صنعت طراحی شده‌اند به عنوان چراغ‌هایی برای هدایت پروژه‌ها و استارت‌آپ‌های امیدوارکننده در افق‌های ناشناخته Web3 عمل می‌کنند. طیف وسیعی از منابع، از جمله برنامه‌های شتاب دهنده متناسب با نیازهای خاص استارت‌آپ‌های Web3، راهنمایی از کارشناسان صنعت، دسترسی به یک شبکه مستقر و برنامه‌هایی که برای حل چالش‌های منحصربه‌فرد استارت‌آپ‌های نوظهور طراحی شده‌اند، ارائه می‌کند.

بودجه راه اندازی وب 3 در زمستان رمزنگاری 2022 ضربه خورد و تاکنون بهبود نیافته است.  منبع: پژوهش کوین تلگراف

بودجه راه اندازی وب 3 در زمستان رمزنگاری 2022 ضربه خورد و تاکنون بهبود نیافته است. منبع: پژوهش کوین تلگراف

شتاب دهنده های Web3-friendly به نیروها می پیوندند

زمانی که شرایط بازار غیرقابل پیش‌بینی می‌شود، همکاری صنعت و یافتن راه‌هایی فراتر از سرمایه‌گذاری خطرپذیر برای مقابله با رکود اقتصادی بسیار حیاتی است. برینک که مقر آن در هنگ کنگ است، یک شتاب دهنده استارت آپی است که به تغییر دهندگان بازی قدرت می دهد و فعالانه از کارآفرینان سراسر جهان در مسیر نوآوری برای کمک به حل برخی از بزرگترین چالش های جهان حمایت می کند. این شرکت که برنامه‌های شتاب‌دهنده را به شرکت‌ها در بخش‌های مختلف، از فناوری‌های آب و هوا و مواد غذایی گرفته تا سخت‌افزار، از اینترنت اشیا (IoT) تا Web3 ارائه می‌کند، در ۲۳۹ شرکت از بیش از ۳۶ کشور جهان سرمایه‌گذاری کرده است.

برنامه Web3 Brinc با مشارکت Animoca Brands اجرا می شود و میزبان چهارمین گروه خود در سه ماهه اول سال 2024 خواهد بود. از طریق این برنامه، Brinc به بیش از 60 شرکت Web3 در زمینه فناوری و زیرساخت، DeFi، بازی، پایگاه داده های فراداده، سرگرمی و مراقبت های بهداشتی سرعت بخشیده است. ، هنر و فرهنگ.

هدف مشارکت جدید برینک و کوین تلگراف ایجاد یک پل دو طرفه بین شتاب دهنده های متمرکز بر وب 3 قبلی و برنامه شتاب دهنده کوین تلگراف است. هدف این است که از ماهیت مکمل این دو شتاب دهنده با ترکیب مخاطبان جهانی و تجربه بازاریابی Cointelegraph با تخصص Brinc در توسعه محصول، طراحی توکن، استراتژی مقیاس‌بندی و تبلیغات شبکه استفاده شود.

برنامه‌های شتابدهنده برینک، راهنمایی، تأمین مالی و دسترسی به استارت‌آپ‌ها را فراهم می‌کند.  منبع: Brinc

برنامه‌های شتابدهنده برینک، راهنمایی، تأمین مالی و دسترسی به استارت‌آپ‌ها را فراهم می‌کند. منبع: Brinc

برینک به همراه شتاب دهنده کوین تلگراف قصد دارد روزهای نمایشی مشترکی را برای استارتاپ های امیدوارکننده Web3 سازماندهی کند و در نتیجه پروژه های خود را برای مخاطبان گسترده تر به نمایش بگذارد. به عنوان بخشی از این همکاری، Cointelegraph و Brinc شبکه های پروژه، مربی و سرمایه گذار مربوطه خود را برای شرکت کنندگان شتاب دهنده باز خواهند کرد.

شبکه برینک از نام‌های پیشرو Web3 از جمله Animoca Brands، Consensys، AWS، Filecoin و دیگران، به شرکت‌کنندگان در Cointelegraph Accelerator راهنمایی می‌کند. به همین ترتیب، برنامه شتاب دهنده برینک و شرکت های بالقوه نمونه کار از تخفیف های ویژه برای محصولات رسانه ای کوین تلگراف و همچنین بازاریابی وب 3 و سایر کارگاه های آموزشی که توسط شتاب دهنده کوین تلگراف برگزار می شود، بهره مند خواهند شد.

این نقشه راه را برای همه استارتاپ‌های شرکت‌کننده در برنامه‌ها روشن می‌کند: با راهنمایی Brinc، شرکت‌کنندگان می‌توانند حداقل محصول قابل دوام خود را بسازند، یک استراتژی مقیاس‌پذیری ایجاد کنند و با مناسب‌ترین شرکا ارتباط برقرار کنند و سپس آن را از طریق شتاب‌دهنده Cointelegraph به مخاطبان جهانی ارائه دهند.

شتاب دهنده کوین تلگراف با توسعه استراتژی های بازاریابی، پوشش رسانه ای تبلیغاتی، میزبانی کارگاه های آموزشی با کارشناسان و شرکت در رویدادهای رمزنگاری و تبلیغات به شبکه شریک سرمایه گذاران نهادی، صرافی ها و مشاوران کوین تلگراف، به رشد پروژه های امیدوارکننده Web3 دامن می زند.


نویسنده: Cointelegraph Accelerator

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید