Web3 Gamer: کسب بیت کوین در Minecraft، تقسیم جنسیتی 50/50 BGA، عکس داغ سوگند اوج


چگونه در Minecraft بیت کوین کسب کنیم؟

Minecraft درمان بیت کوین را دریافت می کند

به نظر می رسد که Minecraft از زمان اختراع رایانه ها وجود داشته است و دلیلی برای آن وجود دارد. همراه با به‌روزرسانی‌های رایگان رسمی که محتوای اضافی را ارائه می‌کنند، اکوسیستم Minecraft دارای یک انجمن فوق‌العاده فعال است که به به روز نگه داشتن آن کمک می‌کند. به لطف گیم پلی باز بازی، تعداد زیادی محتوای ایجاد شده توسط جامعه برای لذت بردن وجود دارد.

آیا محتوای استاندارد بازی را تمام کرده اید؟ پس چرا انقلاب صنعتی را با مدهای سفارشی زنده نکنید؟ یا در مسابقه ای شرکت کنید که ببینید چه کسی می تواند در مقابل صدها ساختمان دیگر بسازد؟ یک سرور برای آن وجود دارد. پوکمون در ماین کرافت؟ پیکسلمون!

و اگر می خواهید در Minecraft بیت کوین کسب کنید؟ خوب، شما می توانید این کار را حتی در حال حاضر انجام دهید.

ادغام بیت کوین برای Minecraft با مشارکت Satlantis و Zebedee.
بازیکنان می توانند در Minecraft با مشارکت Zebedee و Satlantis بیت کوین کسب کنند. (زوباد)

یک سرور Minecraft که توسط جامعه اداره می شود به نام Satlantis فناوری بازی Zebedees را ادغام کرده است که به بازیکنان اجازه می دهد تا با انجام کارهای درون بازی با الهام از استخراج واقعی بیت کوین بیت کوین کسب کنند. بازیکنان روی سرور می‌توانند به استخرهای استخراج درون بازی بپیوندند، ASIC (سخت‌افزار محبوبی که به‌طور خاص برای استخراج بیت‌کوین طراحی شده‌اند) جمع‌آوری کنند و نرخ هش را برای کسب پاداش‌های بلوک افزایش دهند. چه روش عالی برای آموزش بازیکنان سنتی در مورد اصول بیت کوین!

بازیکنان می توانند درآمد خود را به برنامه Zebedees برداشت کنند، که می توانند آن را برای بازی های دیگر ساخته شده توسط شرکت خرج کنند یا آنها را به صرافی هایی منتقل کنند که از شبکه لایتنینگ لایه 2 بیت کوین پشتیبانی می کنند.

نگران خرید لامبو با پولی که به دست آورده‌اید نباشید. سرور در مجموع 1 میلیون ساتوشی معادل یک صد میلیونیم بیت کوین یک بار در هفته به شما می دهد. این تقریباً 300 دلار در هفته است که خدا می داند چند نفر است. این شروعی است که می تواند به یک روند تبدیل شود، اگر نه خیلی زیاد.

ادغام پسند بیت کوین یک ادغام غیر رسمی است و نه Satlantis و نه Zebedee به استودیو Mojang توسعه دهنده Minecraft وابسته نیستند. خود این استودیو در Web3 تقریباً ناموفق است، زیرا قبلاً ادغام Minecraft NFT را ممنوع کرده است. زمان نشان خواهد داد که چگونه این ادغام در برابر ممنوعیت منصفانه عمل می کند.

اتحاد بازی‌های بلاک چین تلاش‌های متنوعی را افزایش می‌دهد

تنوع موضوعی شگفت انگیز جدید در دنیای بازی های ویدیویی است. اکثر ناشران بزرگ حتی تا سال 2021 گزارشی از تنوع منتشر نکرده اند. در سال 2022، اکتیویژن بلیزارد پنج سال طولانی به خود فرصت داد تا به هدف خود یعنی 50 درصد زنان و کارمندان غیر باینری برسد.

اعضای Blockchain Game Alliance، یک سازمان کلیدی که از بازی‌های web3 و blockchain پشتیبانی می‌کند، به ایجاد یک هیئت متوازن جنسیتی متشکل از سه مرد و سه زن رأی دادند. و هیئت مدیره تازه منتخب BGA در سال 2023 از چهره های کاملاً جدید تشکیل شده است.

اعضای هیئت مدیره Blockchain Game Alliance 2023
اعضای هیئت مدیره Blockchain Game Alliance 2023. (BGA)

اینها لی کالن-باتلر، مدیر شرکت مشاوره Emfarsis هستند. یاسمینا کازیتانی، مدیر بازاریابی و مشارکت اینترورس؛ کریستینا مکدو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عملیات Ready gg. Hideaki Uehara، مدیر توسعه کسب و کار در Square Enix. ماریانو روبینشتاین، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Sura Gaming. و الکس کوسلوف، رئیس توسعه کسب و کار در Altura.

همچنین بخوانید
امکانات

آیا متاورس واقعاً مانند Snow Crash می چرخد؟

امکانات

تیفانی فونگ سلسیوس FTX و NY Post: Hall of Flame را به آتش کشید

به عنوان یک گیمر مشتاق، با علاقه تماشا خواهم کرد تا ببینم آیا ساختار هیئت مدیره جدید به پیشرفت و نوآوری در زمین بازی Web3 کمک می کند یا خیر.

سگا در حال توسعه یک بازی بلاک چین است، نه طرفدار P2E

سونیک و یاکوزا، سازندگان فرنچایزهای مورد علاقه همه زمان‌ها، رابطه‌ای دوباره و دوباره با فناوری بلاک چین داشته‌اند. سگا سال گذشته اعلام کرد که NFTs را به عنوان پاداش برد-برد (P2E) در نظر دارد. بعداً آنها به دلیل واکنش شدید هواداران که این تلاش را یک پول خواری می دانستند، گاز را قطع کردند.

امسال سگا در دو طرف خیابان راه می رود. شوجی اوتسومی، مدیر عامل سگا، بازی های بلاک چین را خسته کننده توصیف کرد و گفت که غول بازی ژاپنی از بزرگترین بازی های خود در پروژه های بازی بلاک چین استفاده نخواهد کرد.

با این حال، سگا اعلام کرده است که با Line Next همکاری می کند تا بازی های کلاسیک خود را به GAME DOSI، یک پلتفرم بازی بلاک چین دوستدار Web3، بیاورد. با توجه به این اعلامیه، Utsumi توضیح داد که سرمایه گذاری در پروژه های Web3 در چارچوب استراتژی شرکت است، اما آنها قصد دارند به یک شرکت Web 2.5 تبدیل شوند، نه یک شرکت Web3.

LINE NEXT با SEGA تفاهم نامه امضا می کند تا بازی هایی را برای GAME DOSI توسعه دهد
LINE NEXT برای مجوز یک بازی کلاسیک و آوردن آن به پلتفرم بازی Web3 GAME DOSI با SEGA همکاری می کند. (لاینر)

همانطور که همه می‌دانند، جامعه بازی‌های رایج مشتاق بازی‌های بلاک چین نیستند و آن‌ها را یک روند موقتی می‌دانند که توسط ابربولی و حدس و گمان تقویت می‌شود. گیمرها نگران پول گرفتن و طول عمر کوتاه بازی‌های Web3 خود هستند، بنابراین قابل درک است که سگا نمی‌خواهد بازی‌های بزرگ خود را در منطقه‌ای قرار دهد که تجربه کمی دارند یا اصلاً تجربه ندارند.

در حالی که برخی تردیدها موجه است، این بدان معنا نیست که فناوری بلاک چین هرگز جایگاه خود را در صنعت بازی پیدا نخواهد کرد. شرکت فناوری میلیارد دلاری از امکاناتی که بازی های وب 3 به ارمغان می آورد آگاه است و اهمیت حضور در طبقه همکف را درک می کند.

تصمیم سگا برای آزمایش آب با آی‌پی‌های کوچک‌تر، رویکردی متفکرانه و سنجیده است که به میراث آن در حین حرکت در قلمرو ناشناخته بازی‌های Web3 احترام می‌گذارد.

بودجه 15 میلیون دلاری از بایننس Labs به استودیو برای بازی web3 dino

Binance Labs، سرمایه گذاری مخاطره آمیز و بازوی انکوباتور بایننس، 15 میلیون دلار در شرکت بازی سازی Web3 Xterio سرمایه گذاری کرده است. این شرکت خود را توسعه‌دهنده و ناشر بازی‌های رایگان و شخصی می‌داند. این بدان معناست که بازی ها رایگان هستند و بازیکنان می توانند NFT کسب کنند و نگه دارند. در آگوست سال گذشته، FunPlus 40 میلیون دلار سرمایه از سرمایه گذارانی از جمله XPLA و FTX Ventures که اکنون منقرض شده است، جمع آوری کرد.

به نظر می رسد Xterio تجربه زیادی در زمینه بازی دارد، با پیشکسوتان صنعت بازی Web2 در تیم اجرایی موسس شرکت هایی مانند Ubisoft، Krafton و NetEase. رپرتوار آن شامل 11 بازی است، از Age of Dino، بازی استراتژیک آنلاین 4X (کاوش، گسترش، بهره برداری و نابود کردن) با دایناسورها تا Overworld، یک Sandbox RPG چند پلتفرمی با گرافیک الهام گرفته از انیمه.

Xterio با تجهیز شخصیت‌های بازی به پاسخ‌های احساسی واقعی و پویا، یک موتور احساسی برای هوش مصنوعی ایجاد می‌کند تا گیمرها را در غوطه‌ور شدن غوطه‌ور کند. ماتریکس و کل سناریوی تصاحب هوش مصنوعی بسیار جلوتر از زمان خود بودند.

Web3 Game Overworld توسط Xterio
هنر تبلیغاتی فراجهانی (کوتاه)

این شرکت بسیار فعال از هوش مصنوعی استفاده می کند زیرا مجموعه ابزارهای هوش مصنوعی را برای توسعه دهندگان میزبانی می کند و یک بازی همراه دیجیتالی به نام AIpal ایجاد کرده است که اواخر امسال وارد فاز بتا می شود.

سوگند سران

یک MMORPG چینی با گرافیک زیبا و اکشن سریع که تقریباً در همه پلتفرم‌ها به جز ماشین حساب علمی Casio منتشر شده است، موفقیت غیرقابل انکار Genshin Impact باعث شعله‌ور شدن گرایش در میان توسعه‌دهندگان برای ارائه هر قطعه ممکن از اساطیر چینی به مخاطبان غربی شد.

سوگند سران
هنر تبلیغاتی Summit Oath. (سوگند اجلاس سران)

به نظر می رسد Oath of Peak، یک MMORPG اکشن که با عناصر Web3 متنوع است، از این خارش استفاده می کند. این بازی که به صورت رایگان بر روی پلتفرم‌های iOS و اندروید قابل دانلود است، دنیایی حماسی را ارائه می‌کند که به لطف گرافیک زیبای آن به راحتی می‌توان به آن عادت کرد.

همانند سایر بازی‌های چندنفره، بازیکنان می‌توانند از بین پنج کلاس مختلف با آواتارهای کاملاً قابل تنظیم انتخاب کنند. این بازی هیچ چیز پیشگامانه ای برای شخصیت های غوغا، قاتل، رنجر، جادوگر و پشتیبانی ارائه نمی دهد.

با پشتیبانی جدید زبان انگلیسی که به تازگی اضافه شده است، پیدا کردن مسیر من در جزیره رنگارنگ اصلا دشوار نبود. پس از انجام برخی ماموریت ها، متوجه یک چیز جالب در مورد بازی شدم: ویژگی های Web3 را به بازیکن نشان نمی دهد. مطمئناً، بازی دارای هیولاهای NFT و یک توکن کاربردی است که می‌توان آن را با ارز درون بازی مبادله کرد، اما تا زمانی که بازیکنان زمان و تلاش خود را برای بازی صرف نکنند، برجسته نمی‌شود.

همچنین بخوانید
امکانات

کریپتو امتیازات زیادی با فوتبال اروپا کسب می کند

امکانات

چگونه سرمایه گذاران فعال می توانند چشم انداز رمزنگاری را تغییر دهند

اگر در بازار هستید تا بازی‌های جدید با مکانیک آشنا را بررسی کنید، ارزش دارد به Oath of Peak که در حال حاضر در سراسر جهان از طریق فروشگاه‌های اپلیکیشن یا APK آن در دسترس است، نگاهی بیندازید. 15-20 دقیقه طول می کشد تا بفهمید که آیا به هر حال برای شما یک بازی است یا خیر.

اطلاعات بیشتر از زمین بازی web3:

Eyeball Games، به رهبری تیم Miniclips 8 Ball Pool، اعلام کرده است که بازی موبایل مبتنی بر بلاک چین خود، Eyeball Pool را در پلتفرم Immutable در اوایل سال 2024 راه اندازی خواهد کرد.

رایان وایات، رئیس پلیگون لبز، پس از بیش از یک سال حضور در این شرکت، به سمت مشاوری می رود. Marc Boiron، مدیر ارشد حقوقی Polygons، موفق شدن وایات به عنوان مدیرعامل جدید

سرزمین متا کهکشانی معرفی کرد نسخه پیش آلفای پلتفرم متاورس با استفاده از Unreal Engine 5.

لیگ برتر بیسبال به یکی از اولین لیگ های ورزشی حرفه ای تبدیل شد که دارای دنیای مجازی بود. Improbable، یک شرکت فناوری متاورس، یک جعبه شنی جدید به نام “بالپارک مجازی MLB” معرفی کرده است.

تغییر ناپذیر وجود دارد معرفی کرد OBS، اولین بازی مسابقه ای Web3، آخرین بازی اضافه شده به سری بازی است.

آزمایشگاه تلسکوپ طیف گسترده ای از راه حل های مبتنی بر هوش مصنوعی را برای بازی های Web3 راه اندازی کرده است و شرکت های بازی را با منابع لازم برای ایجاد اقتصادهای مجازی قوی توانمند می کند.

Sweat Economy، ابتکاری که برای برنده شدن اقدام می کند، روشن شد Sweat Hero، یک بازی درون‌برنامه‌ای و تجربه NFT در سراسر پلتفرم‌ها را معرفی می‌کنیم.
نویسنده: Erhan Kahraman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *