انجمن Web3 نکاتی را برای یک پروژه موفق GameFi به اشتراک می گذارد

انجمن Web3 نکاتی را برای یک پروژه موفق GameFi به اشتراک می گذارد


از ایجاد مسابقات الکترونیکی با استخرهای جوایز بزرگ گرفته تا مرتبط‌تر کردن توکن‌های بازی به صاحبان آن‌ها، اعضای انجمن نظرات خود را در مورد GameFi به اشتراک می‌گذارند.

در حالی که فضای GameFi به سفر خود برای غوطه ور کردن گیمرها در یک الگوی جدید بازی ادامه می دهد، اعضای انجمن آنچه را که فکر می کنند برای موفقیت یک پروژه GameFi بالغ نیاز دارند به اشتراک گذاشتند.

اعضای انجمن GameFi بینش خود را در مورد نیازهای فضا به اشتراک گذاشته اند، از ایجاد مسابقات ورزشی الکترونیکی با استخرهای جوایز بزرگ تا مرتبط تر کردن توکن های بازی برای دارندگان سکه.

یکی از کاربران Reddit پیشنهاد کرد که پروژه های GameFi باید برای چندین مخاطب جذاب باشد. این شامل نهنگ‌هایی می‌شود که بودجه دریافت می‌کنند، بیشتر کودکان و افرادی از کشورهای در حال توسعه، و کسانی که برای سرگرمی بازی می‌کنند و نقدهای خوبی برای بازی خواهند گذاشت.

یکی دیگر از اعضای جامعه به نیاز به بهبود شهرت فضا اشاره کرد. به گفته Redditor، کسانی هستند که GameFi را یک کلاهبرداری می دانند و این باید تغییر کند. این عضو انجمن همچنین تأکید کرد که اگر پروژه‌های GameFi مسابقات ورزشی الکترونیکی را با استخرهای جوایز بالا به عنوان جوایز سازماندهی کنند، کمک خواهد کرد.

در همین حال، کاربری گفت که باید راهی وجود داشته باشد که توکن یک پروژه GameFi بالغ را برای گیمرها مرتبط کند. این نشان می دهد که موارد استفاده بیشتری باید اضافه شود. کاربر همچنین ادغام استخراج نقدینگی غیرمتمرکز مالی (DeFi) را برای توکن ها پیشنهاد کرد.

با بازگشت به اصول اولیه بازی، یکی از اعضای انجمن تاکید کرد که مهمترین عاملی که پروژه های GameFi باید روی آن تمرکز کنند، سرگرم کننده کردن بازی است. Redditor معتقد است که سرگرم کننده و جذاب کردن بازی باعث می شود کاربران “هر روز” به بازی بازگردند.

مربوط: Big Time و سایر بازی‌های Web3 مدال طلای اولین جوایز GAM3 را به خانه می‌آورند

در حالی که برخی از بازیکنان مخالف GameFi هستند، یک نظرسنجی اخیر نشان داد که برخی از آنها مایل به انجام بازی های بلاک چین هستند اگر فرصت کسب ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) به آنها داده شود. این نظرسنجی همچنین نشان داد که در مقایسه با کسب NFT، بازیکنان بیشتری علاقه مند به کسب بیت کوین در حین بازی هستند.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉