تا زمانی که شیباریوم به اوج نرسد، متوقف نخواهیم شد: تیم شیبا اینو


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

لوسی، کارشناس رسمی بازاریابی تیم شیبا اینو، توییتی صعودی منتشر کرد که مملو از قاطعیت در مورد اهداف تیم برای شیباریوم بود.

لوسی به جامعه شیبا اینو اطمینان داد که تیم قصد دارد تمام تلاش خود را برای موفقیت Shibarium در بازار ارزهای دیجیتال انجام دهد.

“مهم نیست چه کسی بیاید یا برود، شیباریوم به اوج خواهد رسید”

لوسی در توییت اخیر خود اعلام کرد که یکی از اهداف تیم Shiba Inu این است که شیباریوم را در صدر بازار ارزهای دیجیتال ببیند، صرف نظر از اینکه چه اتفاقی می‌افتد و هر کدام از شرکای تیم بپیوندند یا از تیم خارج شوند. لوسی قاطعانه در توییتر نوشت: «ما متوقف نمی‌شویم.

در همان توییت، لوسی توضیح داد که دارایی های مرتبط با شیباریوم دارد: SHIB، LEASH، BONE، Shiboshis Poseidon، Sheb Zeus و دیگران.

لوسی معتقد است که بازار ارزهای دیجیتال حتی در طول یک بازار صعودی همچنان شاهد اصلاحات خواهد بود، به خصوص اگر ETF ارز دیجیتال هنگ کنگ (یا هر ETF نقطه‌ای دیگر) تایید شود. اوایل این هفته، U.Today گزارش داد که یک ETF نقطه‌ای که به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد در بیت‌کوین و اتریوم سرمایه‌گذاری کنند، در هنگ‌کنگ تایید می‌شود.

تراکنش های شیباریوم افزایش زیادی داشته است

در همین حال، Layer-2 Solution Shibarium افزایش چشمگیری در تعداد تراکنش های روزانه انجام شده توسط کاربران نشان داده است. بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط explorer Shibariumscan، این معیار در 12 آوریل به 288690 تراکنش در مقایسه با 5630 تراکنش در 5 آوریل افزایش یافت.

این افزایش 5027 درصدی است. با این حال، این در مقایسه با تعداد تراکنش های روزانه 1.04 میلیون تراکنش شناسایی شده در شیباریوم در 16 مارس، ناچیز به نظر می رسد.

تعداد کل تراکنش ها در هر منبع برابر با 414,188,352 است. تعداد کل کیف پول های متصل به شیباریوم 1410420 عدد است.

نزدیک به 260 میلیون SHIB در آتش سوخت

داده‌های ارائه‌شده توسط ردیاب کیف پول عمومی Shibburn نشان می‌دهد که جامعه SHIB همچنان برای کاهش عرضه در گردش SHIB به اقدامات شدید ادامه می‌دهد. تاکنون 258,429,729 سکه شیبا اینو در هفت روز گذشته از بین رفته است که نرخ سوزاندن هفتگی SHIB را 15.19 درصد افزایش داده است.

اما همه چیز برای سوختگی های روزانه چندان خوب نیست. توییت اخیر نشان می دهد که جامعه در 24 ساعت گذشته بیش از 1 میلیون سکه میم سوزانده است. بنابراین میزان سوختگی بیش از 68 درصد کاهش یافت.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید