“ما خراب کردیم” – Coinbase CLO به خشم پس از ارتباط پپه با گروه های نفرت پاسخ داد


پل گروال گفت که پپه توسط گروه های خاصی “به عنوان نماد نفرت” انتخاب شده است، در حالی که کوین بیس تلاش می کند “تصویری واقعی از یک موضوع پرطرفدار به کاربران خود ارائه دهد”.

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس، پس از ارسال ایمیلی از سوی صرافی ارز دیجیتال که پپه میم قورباغه را به عنوان “نماد نفرت” نامیده بود، عذرخواهی کرد – این حرکت باعث شد بسیاری از کاربران خواستار تحریم شوند.

گروال در توییتی در 11 مه گفت که Coinbase با به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد میم Pepe، از جمله اینکه توسط بسیاری از گروه‌های راست جایگزین به عنوان نماد نفرت انتخاب شده بود، خراب شد. به گفته Coinbase CLO، این صرافی در تلاش بود تا “تصویری واقعی از یک موضوع پرطرفدار به کاربران خود ارائه دهد.”

قیمت Memecoin Pepe (PEPE) طی 30 روز گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است و در تاریخ 4 می به بالاترین حد خود در حدود 0.000004 دلار رسیده است. صرافی هایی مانند Binance، OKX، MEXC Global، Bitget، Gate.io، Gemini و Huobi جفت های معاملاتی Pepe را در میان هیاهوی آنلاین فهرست کرده اند. در پاسخ به عذرخواهی گروال، بسیاری از کاربران از Coinbase خواستند تا توکن را نیز فهرست کند.

ایمیل کوین بیس در 10 می، بسیاری از کاربران کریپتو توییتر را بر آن داشت تا خواستار تحریم صرافی شوند و ادعا کنند که پپه نماد نفرت از اعضای دامنه خود نیست. پس از انتشار ایمیل با نام مستعار borovik.eth Coinbase، هشتگ #deletecoinbase در توییتر ترند شد.

مرتبط با: مدیران کوین بیس از امارات متحده عربی بازدید می کنند تا پتانسیل «هاب استراتژیک» را برای عملیات بین المللی آزمایش کنند

“بر اساس برخی از کارآموزان خبرنامه کپی پاستا که اطلاعات نادرست دارند، هرگز نیازی به حذف حساب Coinbase خود احساس نکردم.” فوق الذکر کاربر توییتر 6101.eth. من واقعاً از هر کاری که CB برای حمایت از کریپتو در ایالات متحده انجام داده است قدردانی می کنم، امیدوارم حداقل یک ایمیل عذرخواهی با اطلاعات صحیح ببینم.

در زمان انتشار، قیمت PEPE تقریباً 0.00000013 دلار بود که در 24 ساعت گذشته بیش از 27 درصد کاهش داشت.

مجله: کریپتو پپس: میم قورباغه چیست؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *