OKX CMO: “ما نمی‌توانیم به قرار دادن چسب‌های باند روی سیستم فعلی ادامه دهیم.”


OKX در حال راه‌اندازی کمپین جدیدی است که خواستار بازنویسی سیستم‌های مالی و دیجیتالی قدیمی با استفاده از فناوری بلاک چین و راه‌حل‌های Web3 است.

کمپین تبلیغاتی تحریک‌آمیز جدید OKX، صرافی ارزهای دیجیتال، پیام‌های رقبای مالی سنتی و Web3 را با درخواست بازنویسی سیستم‌های مالی و دیجیتال موجود به چالش می‌کشد.

این شرکت آخرین تبلیغ با کیفیت تولید خود را منتشر کرده است که به طور نامحسوس صرافی آمریکایی Coinbase و فضای گسترده تر مالی سنتی را هدف قرار می دهد. در یک مصاحبه عمیق با Cointelegraph، OKX CMO Haider Rafique عقیده صرافی مبنی بر اینکه فناوری فعال با بلاک چین برای بازسازی زیرساخت مالی و تقویت مالکیت دیجیتال ضروری است، خلاصه کرد.

تحت مدیریت Rafique به عنوان CMO، OKX شراکت‌های برجسته و کمپین‌های تبلیغاتی جسورانه‌ای مانند منچستر سیتی و تیم فرمول 1 مک لارن راه‌اندازی کرده است که ارزهای رمزنگاری شده و پیشنهادات Web3 را به مخاطبان زیادی در سراسر جهان ارائه می‌کند.

کمپین Rewrite the System دارای تصاویر قدرتمندی است که تورم، نقض داده ها و سانسور را به عنوان شاخص های یک سیستم خراب برجسته می کند. همانطور که رفیق توضیح می دهد، صحبت در مورد به روز رسانی زیرساخت های مالی و دیجیتالی، مشکلات طولانی مدتی که زیربنای کمپین است را حل نمی کند:

“سیستم فعلی واقعاً طوری طراحی نشده است که به روز شود و سپس به سیستمی به روز شود که در واقع بتواند برخی از مشکلاتی را که کل سیستم ایجاد می کند حل کند.”

در طول سال گذشته چندین رویداد متاثر از صنعت رخ داده است، با تأکید واضح بر کاستی‌های سیستم‌های مالی فعلی و شکست بازیکنان کلیدی TradFi و DeFi.

سقوط بدنام FTX در زمان Sam Bankman-Fried به تصویر فضای ارزهای دیجیتال آسیب رسانده است. در همین حال، موسسات مالی سنتی مانند بانک سیلیکون ولی، سیلورگیت و سیلورگیت با بحران‌های خود در محیط‌های اقتصادی با تورم شدید مواجه شدند.

من فکر می کنم که خرابی های دائمی در این سیستم فعلی وجود خواهد داشت زیرا تحت استرس است. از نظر اکوسیستم مالی بر آن تأکید شده است.»

Rafique معتقد است که وضعیت فعلی راهی برای نشان دادن اینکه چگونه نرم افزار مبتنی بر بلاک چین به مردم کنترل بیشتری بر حاکمیت اقتصادی و دیجیتالی خود می دهد خواهد بود:

“امید ما این است که بتوانیم ابزارهایی را که Web3 با آن شروع کرده است به مردم بدهیم و در نهایت نرم افزاری را روی دستگاه یا تلفن شما دانلود کنیم که به شما امکان می دهد بانک خودتان شوید.”

قابلیت همکاری یکی دیگر از اجزای کلیدی استدلال قانع کننده برای ابزارهای Web3 مبتنی بر بلاک چین برای اختراع مجدد سیستم ها و پلتفرم های مالی است. Rafique از ماهیت سلب‌شده و عدم سازگاری فروشگاه‌های App Google و Apple به عنوان مثالی استفاده کرد که در آن قابلیت همکاری برنامه‌ها یا شبکه‌های مبتنی بر بلاک چین می‌تواند به منصه ظهور برسد:

برنامه های کاربردی مبتنی بر رمزارز و بلاک چین در ابتدا برای ارتباط با یکدیگر و اطمینان از قابلیت همکاری آنها طراحی شده بودند.

ارائه یک سرویس کیف پول که زنجیره های عمومی را برای تسهیل مدیریت دارایی های دیجیتال به هم متصل می کند، بخشی از تلاش های صرافی برای ارائه یک تجربه Web3 است که قابلیت همکاری ذاتی در فناوری بلاک چین را به نمایش می گذارد:

ما می‌خواهیم همه اکوسیستم‌های رمزنگاری را به هم وصل کنیم تا بتوانید به راحتی از یک مکان به مکان دیگر یا به مکان دیگر بپرید، اما همچنین با هزینه‌های بسیار پایین تراکنش‌ها.

وقتی صحبت از تلاش‌های تبلیغاتی به میان می‌آید، رفیق معتقد است که سرگرم کردن مخاطبان با مشارکت‌های جدید در بازارها و فضاهای مختلف، تصویر خاصی برای تغییر ایجاد می‌کند.

مطالب مرتبط: دانیل ریکاردو از F1 در Token2049 وارد رمزنگاری می شود

کوین تلگراف برای OKX آماده بود تا ماشین F1 مک لارن را در گرندپری سنگاپور در سال 2022 تصاحب کند و با راننده استرالیایی دانیل ریکاردو، یک چهره برجسته در کمپین تبلیغاتی کلیدی اواخر سال گذشته صحبت کرد. تبلیغات تلویزیونی طنز با حضور ژوزه مورینیو، مدیر من سیتی و بازیگرانش، و کمپین های متاورس با جک گریلیش، تلاش های این شرکت برای معرفی Web3 به کاربران جدید بالقوه را بیشتر نشان می دهد:

یا می‌خواهید مشکلی فوری در زندگی آن‌ها مطرح کنید یا به سراغ افراد سرگرم‌کننده بروید، آنها می‌توانند به ما کمک کنند.»

راه اندازی کمپین Rewrite the System نیز با اعلام همکاری با جشنواره فیلم Tribeca همزمان شد. تمرکز صرافی بر روی NFT ها از طریق بازار Web3، ستون فقرات تجربیات واقعیت ترکیبی افزوده در جشنواره محبوب فیلم نیویورک است.

مطالب مرتبط: انجمن‌های NFT فیلم‌های Web3: آینده‌ای غیرمتمرکز برای طرفداران و هالیوود
نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *