DFI ایالت واشنگتن هشدار داد که Eucoinotrade ممکن است درگیر «کلاهبرداری هزینه پیشرفته» باشد.


یکی از کاربران ادعا می کند که بیش از 50000 دلار توسط وب سایت کلاهبرداری شده است، که اکنون مقامات از آن به عنوان “صرافی ادعایی ارزهای دیجیتال” یاد می کنند.

وزارت موسسات مالی ایالت واشنگتن (DFI) هشداری برای حمایت از مصرف کننده در برابر “صرافی ادعایی ارزهای دیجیتال” معروف به Eucoinotrade صادر کرده است.

بر اساس این گزارش، حداقل یک نفر ممکن است قربانی چیزی شده باشد که به نظر می رسد “تقلب دستمزد پیشرفته” باشد. این یک طرح اعتماد است که شامل مطالبه مبالغ هنگفت پول برای دستمزد تحت پوشش ظاهراً ضروری برای آزادسازی درآمد است.

به گفته DFI، “پس از 5 یا 6 برابر سرمایه گذاری کل حدود 50000 دلار، حساب Eucoinotrade سرمایه گذار ظاهرا به بیش از 414،000 دلار افزایش یافته است.” اما ظاهراً مشکلات از زمانی شروع شد که سرمایه گذار سعی کرد پول را برداشت کند.

در ابتدا، «خدمات مشتری» ادعا کرد که درآمد سرمایه‌گذار وی را ملزم به ارتقای حساب خود به «وضعیت نخبگان» می‌کند و از سرمایه‌گذار درخواست می‌کند که هزینه «ارتقای نرم‌افزار» را به مبلغ 40000 دلار بپردازد.

«خدمات مشتری» بعداً موافقت کرد که از کارمزد 40000 دلار چشم پوشی کند، اما اصرار داشت که سرمایه گذار همچنان باید برای دسترسی به پول خود 14000 دلار کارمزد تراکنش بپردازد. پس از دریافت این هزینه، هزینه 9400 دلاری دیگری به نام “هزینه اجباری IRS” از سرمایه گذار دریافت شد – چیزی که DFI واشنگتن می گوید وجود ندارد.

اسکرین شات هشدار پاپ آپ که بازدیدکنندگان پس از رفتن به وب سایت Eucoinotrade دریافت می کنند.

هشدار اشاره می‌کند که طبق تحقیقات این سازمان، وب‌سایت Eucoinotrade چندین پرچم قرمز بالقوه را نشان می‌دهد: ادعا می‌شود که در ایرلند ثبت شده است، اما به نظر می‌رسد شناسه تجاری صرافی ادعایی به یک شرکت کاملاً متفاوت اشاره دارد. پرسش‌های متداول این وب‌سایت بیان می‌کند که او همچنان به Payza، سرویسی که در سال 2018 قبل از اعتراف بنیانگذاران آن به توطئه برای پولشویی و اداره یک تجارت خدمات پولی بدون مجوز مبتنی بر اینترنت، تعطیل شد، اعتراف کرد. به نظر می رسد که این وب سایت با الگوی به اشتراک گذاشته شده توسط صدها سایت مشکوک دیگر ساخته شده است.

مرتبط با: کوکومو فاینانس، مظنون به کلاهبرداری 4 میلیون دلاری، پرواز از رادار و توکن های غواصی

Ecoinotrade با استفاده از یک “الگوریتم باینری” ادعا می کند که 150٪ سود در روز را در حساب های کاربری با حداقل سرمایه گذاری بین 1000 تا 150،000 دلار ارائه می دهد. با این حال، هیچ تحقیق یا اطلاعات مشخصات شرکت در وب سایت ظاهر نشد.

کوین تلگراف در مورد این هشدار از Ecoinotrade پرسید اما پاسخ فوری دریافت نکرد. در صورت پاسخگویی این داستان به روز خواهد شد.


نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید