سناتور وارن درب چرخان صنعت کریپتو از مردم در واشنگتن را صدا می زند


به گفته یکی از سناتورهای ماساچوست، بسیاری از مقامات دولتی ممکن است در حال «بازرسی» برای موقعیت‌هایی در صنعت کریپتو در حین خدمت عمومی باشند.

الیزابت وارن، سناتور ماساچوست، یکی از مخالفان سرسخت دارایی‌های دیجیتال در کنگره ایالات متحده، از گروه‌های حامی ارزهای دیجیتال خواست تا به سؤالات مربوط به استفاده این صنعت از مقامات دولتی و قانونگذاران سابق پاسخ دهند.

سناتور وارن در نامه 18 دسامبر خود به رهبران گروه های مدافع کوین مرکز و انجمن بلاک چین به گزارش Politico اشاره کرد که در آن بیان شده بود که برخی از سازمان ها در صنعت کریپتو دارای “ارتش کوچکی از مقامات سابق دفاعی، امنیت ملی و اجرای قانون” هستند که هدف آنها خنثی کردن است. مقررات. یافت شد. دارایی های دیجیتال او ادعای خود را تکرار کرد که ارز دیجیتال پشت تامین مالی سازمان های تروریستی از جمله حماس، گروهی که در حمله به اسرائیل در 7 اکتبر بوده است، بوده است.

به گفته سناتور وارن، درب گردان بین صنعت کریپتو و آنهایی که در واشنگتن دی سی هستند، می تواند زمینه را برای بسیاری از مقامات دولتی فراهم کند تا برای لابی دارایی های دیجیتال در حین خدمت عمومی، “ممیزی” کنند. او در ابتدا به شورای مشورتی جهانی Coinbase صرافی ارز دیجیتال اشاره کرد که متشکل از سناتور سابق پاتریک تومی، نماینده سابق تیم رایان و نماینده سابق شان پاتریک مالونی است.

ادامه مطلب


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید