Warner Music، Polygon و LGND.io برای راه اندازی پلت فرم موسیقی Web3 شریک می شوند

Warner Music، Polygon و LGND.io برای راه اندازی پلت فرم موسیقی Web3 شریک می شوند


پلتفرم موسیقی LGND به طور رسمی در ژانویه 2023 راه اندازی می شود و همچنین شامل برچسب رقص Spinnin’ Records می شود.

تجارت الکترونیک و سازنده پلتفرم تعاملی LGND.io از همکاری چند ساله با توسعه دهنده شبکه بلاک چین Polygon و شرکت سرگرمی جهانی Warner Music Group برای ایجاد یک پلتفرم موسیقی Web3 به نام LGND Music خبر داده است.

LGND Music که قرار است در ژانویه 2023 راه اندازی شود، طراحی شده است تا یک پلتفرم موسیقی و کلکسیونی باشد که از “کلکسیون های دیجیتالی از هر بلاک چین در یک پخش کننده اختصاصی” پشتیبانی می کند و این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا مجموعه های دیجیتال خود را در حال حرکت پخش کنند.

این مشارکت به هنرمندان منتخب گروه موسیقی وارنر اجازه می‌دهد تا مجموعه‌های دیجیتالی را در پلتفرم‌های اپلیکیشن و دسکتاپ منتشر کنند. سازندگان همچنین می توانند از طریق محتوای انحصاری و تجربیات انتخاب شده، طرفداران خود را درگیر کنند. این پلت فرم روی Polygon ساخته خواهد شد و هزینه های گاز کمتر و تراکنش های سریع تری را ارائه می دهد.

LGND Music قصد دارد ویژگی‌های مختلفی را ارائه دهد که گردآورندگان موسیقی را قادر می‌سازد در یک اکوسیستم غیرمتمرکز بر اساس مالکیت کامل دارایی‌های دیجیتال مشارکت کنند. به گفته این شرکت، «کاربران این پلتفرم همچنین می‌توانند توکن‌های موسیقی را خریداری کرده و به طور کامل مالک آن شوند و با ایجاد یک مجموعه، به راحتی مجموعه‌های دیجیتالی را راه‌اندازی کنند،» که استفاده از آن را حتی برای کاربرانی که با ارزهای دیجیتال یا ارزهای دیجیتال آشنا نیستند، آسان می‌کند. مجموعه.

مربوط: Animoca Brands اکثریت سهام در پلتفرم بازی متاورس موسیقی را تضمین می کند

پتانسیل ادغام موسیقی با اکوسیستم Web3 امیدوارکننده به نظر می رسد. قبل از ایجاد پلتفرم های موسیقی مبتنی بر Web3 مانند LGND Music، نوازندگان از قدرت توکن های غیرقابل جایگزین برای تبدیل مخاطبان خود به جوامع وفادار استفاده می کردند.

ظهور یک پلتفرم مبتنی بر وب 3 که به موسیقی اختصاص داده شده است به طور بالقوه می تواند کل صنعت موسیقی را مختل کند و فرصت های جدیدی را برای سازندگان و هنرمندان برای نوآوری و کسب درآمد از آثار خود باز کند. گلدمن ساکس تخمین می زند که صنعت موسیقی جهانی می تواند تا سال 2030 به 131 میلیارد دلار برسد. بخش قابل توجهی از آن را می توان در محیط های Web3 ادغام کرد.

آخرین همکاری گروه موسیقی وارنر برای ایجاد LGND Music ماه‌ها پس از اعلام همکاری با OpenSea انجام می‌شود تا هنرمندان موسیقی نخبه بتوانند پایگاه طرفداران خود را در بازار NFT ایجاد و گسترش دهند.


نویسنده: Judith BannermanQuist

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉