جنگ کلمه: OKX در کمپین تبلیغاتی جدید ضربه خوبی به Coinbase وارد می کند


صرافی کریپتو OKX در یک کمپین تبلیغاتی جهانی جدید با عنوان «سیستم نیاز به بازنویسی» دارد، در کوین‌بیس عکس‌العملی داشت.

این پس از آن صورت می گیرد که کوین بیس کمپینی به نام “زمان به روز رسانی سیستم” را در 9 مارس راه اندازی کرد.

پیام OKX در پایان یک کمپین ویدیویی 60 ثانیه‌ای منتشر شد که در 9 مه راه‌اندازی شد و به اصطلاح «جاده‌های شکسته» سیستم مالی متمرکز را هدف قرار داد.

صرافی کریپتو OKX صرافی رقیب کوین‌بیس را در یک کمپین تبلیغاتی جهانی جدید احضار کرده است و استدلال می‌کند که «سیستم به به‌روزرسانی نیاز ندارد، نیاز به بازنویسی دارد».

در حالی که این ویدیو مستقیماً به Coinbase اشاره نمی کند، به نظر می رسد که با برچسب آن به صرافی بررسی دقیقی می دهد.

کمپین کوین بیس استدلال کرد که موسسات مالی آمریکایی “بخش اساسی” سیستم مالی سنتی هستند و هنوز برای خدمت به مشتریان خود به فناوری های قدیمی متکی هستند. کوین بیس از پاسخ کریپتو به این سوال دفاع کرده است.

به نظر می رسد OKX ایده کوین بیس را یک قدم فراتر می برد و استدلال می کند که ماهیت غیرمتمرکز Web3 به این معنی است که مصرف کنندگان در وهله اول حتی نیازی به برخورد با بازیکنان متمرکز ندارند.

“دو دیدگاه متفاوت وجود دارد. یک طرف توصیه می کند که سیستم های موجود را به روز کنیم تا دنیای بهتری ایجاد کنیم. طرف دیگر معتقد است که ما باید سیستم را بازنویسی کنیم. کمپین جدید ما درود بر کسانی است که معتقدند ما باید سیستم را بازنویسی کنیم.” حیدر Rafique، مدیر ارشد بازاریابی OKX، در بیانیه ای گفت: “به Web3.

OKX گفت که این کمپین با همکاری آژانس تبلیغاتی BBDO نیویورک انجام شده است.

کوین تلگراف با OKX تماس گرفت تا بپرسد آیا این کمپین پاسخی به کمپین کوین بیس در ماه مارس است یا خیر، اما پاسخی فوری دریافت نکرد.

مرتبط با: OKX 60 میلیون دلار USDT، توکن MASK به Alameda Research ارسال می کند

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سیشل اخیراً از قصد خود برای گسترش خدمات رمزنگاری خود به استرالیا خبر داد و در 29 مارس اعلام کرد که استرالیا یک بازار کلیدی رشد برای این شرکت خواهد بود.

رفیق به کوین تلگراف گفت که تصمیم برای گسترش “Down Under” به دلیل “اشتهای زیاد” استرالیایی ها برای سرمایه گذاری بیشتر در حوزه ارزهای دیجیتال و تجارت محصولات انجام شده است:

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟
نویسنده: Felix Ng

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید