مد WallStreetBets 635000 دلار ممکوین در قرعه کشی فرش انداخت.


در دو روز، قیمت سکه از بالاترین قیمت 0.00067279 دلار به پایین ترین قیمت تاریخ 0.00004827 دلار کاهش یافت.

یک ناظر تجارت محبوب subreddit r/WallStreetBets بخش بزرگی از سکه WSB (WSB) را واگذار کرده است، یک پروژه رمزی که ادعا می‌کند memecoin رسمی شرط‌های وال استریت است.

در 2 می، WSB توسط افرادی که انجمن WallStreetBets Reddit را مدیریت می کردند راه اندازی شد. ساب ردیت به دلیل فشرده سازی کوتاه GameStop خود که سرمایه های تامینی را در ژانویه 2021 به زانو درآورد، شهرت یافت.

سازندگان توکن WSB ادعا کردند که هیچ تخصیصی برای تیم وجود نخواهد داشت و 10 درصد از توکن ها برای subreddit رزرو می شود. این وب سایت می نویسد:

منصفانه ترین memecoin راه اندازی که می توانید بدون تخصیص تیم و بدون پیش فروش پیدا کنید. فقط یک قطره هوایی رایگان و چند سکه برای جامعه. 10٪ از عرضه $WSB به عنوان گنج برای مشترکین r/wallstreetbets محفوظ است تا هر کاری که می خواهند انجام دهند.”

با این حال، تنها چند روز بعد، یکی از اعضای تیم سکه شروع به پرتاب مقادیر زیادی سکه به سطل زباله کرد. کارآگاه زنجیره ای ZachXBT در 4 می توییت کرد «zjz.eth» که ربات‌های تعدیل را برای subreddit مدیریت می‌کند، ظاهراً روی سرمایه‌گذاران WSB می‌کشد. داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهند که zjz.eth سکه‌های WSB را به قیمت ۳۳۴ اتر (ETH) می‌فروشد که در زمان نگارش این مقاله ارزش تقریباً ۶۳۵۰۰۰ دلاری دارد.

مرتبط با: KuCoin تایید می‌کند که یک کاربر صرافی پشت قالی‌کشی‌های روزانه ادعا شده است

قیمت توکن پس از تخلیه به شدت کاهش یافت و طی دو روز از بالاترین قیمت 0.00067279 دلار به پایین ترین قیمت تاریخ 0.00004827 دلار سقوط کرد. اعضای انجمن به مردم هشدار دادند که از خرید دیپ خودداری کنند زیرا ناظران همچنان به 10 درصد از کل عرضه دسترسی دارند.

به هر حال، مدیر دیگری که از WSBmod استفاده می کند، تهدید کننده گزارش هر گونه آشفتگی در زباله دانی به پلیس و اف بی آی در صورت نرسیدن آنها. مجری از zjz.eth خواست پول را برگرداند.

کوین تلگراف سعی کرد به zjz.eth برسد اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می کنند
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید