وویجر به دادگاه گفت که طرح خرید بایننس یک «تصمیم تجاری محکم» است و به فوریت مورد نیاز است.

وویجر به دادگاه گفت که طرح خرید بایننس یک «تصمیم تجاری محکم» است و به فوریت مورد نیاز است.


کارگزاری ورشکسته در پاسخ به اعتراض تعدادی از ذینفعان، افشای اطلاعات و فرآیند تصمیم گیری خود را کافی دانست.

کارگزاری رمزنگاری ورشکسته Voyager Digital در 8 ژانویه در پاسخ به اعتراض به پیشنهاد خرید بدهی Binance ایالات متحده، اسنادی را به دادگاه ایالات متحده ارائه کرد. وویجر در 19 دسامبر اعلام کرد که این پیشنهاد را تایید کرده است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، چهار ایالت، هیئت امنای ایالات متحده و تحقیقات Alameda اعتراضاتی را ارائه کردند.

در سندی، وویجر بیان کرد که اعتراضات به پیشنهاد بایننس ایالات متحده “در استدلال های خود هیچ گونه پشتوانه واقعی یا قانونی را نشان نمی دهد”، در حالی که بایننس ایالات متحده نرخ بازیابی بالاتر و بازیابی سریع را به طلبکاران نسبت به سایر پیشنهادات ارائه می دهد.

او استدلال کرد که تصمیم وویجر برای پذیرش طرح Binance.US یک تمرین قضاوت تجاری درست بود. “قاعده قضاوت تجاری” یک دکترین حقوقی است که توضیح می دهد چگونه دادگاه ها باید به تصمیمات مدیران یک شرکت احترام بگذارند. در سند آمده بود:

درخواست‌ها واقعیت‌های عملی این پرونده‌های فصل 11 را نادیده می‌گیرند و هیچ معامله‌ای را که نتیجه بهتری برای طلبکاران وام گیرندگان فراهم می‌کند، شناسایی نمی‌کنند. و در این موارد فصل 11، زمان بسیار مهم است.

وویجر همچنین خاطرنشان کرد که معامله “اگر معامله جایگزین بالاتر یا بهتری پیشنهاد شود، موقعیت امانتداری خود را حفظ می کند.”

درخواست‌های هیئت امنای ایالات متحده و ایالت‌های ورمونت، نیویورک، تگزاس و هاوایی در این سند به‌عنوان «پیش از موعد» رد شد.

الان رای بدهید!

پاسخ دوم، طولانی‌تر، به تاریخ 8 ژانویه، کفایت ادعایی اطلاعات ارائه‌شده در طرح Binance.US را به تفصیل شرح داد و به تفصیل استدلال کرد که اعتراض‌های دیگر در مورد Alameda Research زودرس و بی‌معنی هستند.

مطالب مرتبط: سرمایه گذاران سعی می کنند FTX، سلسیوس، BlockFi، ادعاهای Voyager را بفروشند

در 4 ژانویه، SEC یک اعتراض محدود به طرح ایالات متحده بایننس ارائه کرد و مدعی شد که این طرح به اندازه کافی دقیق نیست. آلامدا ادعا کرد که این طرح با ادعاهای تسهیلات اعتباری مطابقت ندارد و وویجر گفت که قرارداد وام را صرفاً “بر اساس اظهارات جعلی و نادرست AlamedaFTX” منعقد کرده است. وویجر یک قرارداد وام 500 میلیون دلاری با Alameda امضا کرده است تا به جبران ضررهای متحمل شده پس از شکست شرکت سرمایه گذاری مخاطره‌آمیز تری آروس کپیتال کمک کند.

Voyager در 5 ژوئیه درخواست ورشکستگی فصل 11 را داد. وویجر با 96 شخص ثالث علاقه مند به کسب و کار خود وارد مذاکره شد، بر اساس پرونده کوتاهتری دادگاه که در 8 ژانویه افتتاح شد.

FTX US برنده حراج سپتامبر برای دارایی های Voyager شد. روند مناقصه پس از ورشکستگی FTX با پیشنهادهای CrossTower، INX و دیگران اصلاح شد.
نویسنده: Derek Andersen

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉