فروش 1 میلیارد دلاری وویجر به Binance.US توسط دادگاه ایالات متحده تعلیق شد


یک قاضی فدرال به طور موقت توافق پیشنهادی بین Voyager و Binance.US را به حالت تعلیق درآورده است تا به دولت زمان بیشتری برای پیگیری درخواست های اعتراضی در مورد معامله داده شود.

پس از درخواست دولت ایالات متحده برای توقف اضطراری، فروش 1 میلیارد دلاری Voyager Digital به Binance.US توسط یک قاضی فدرال به طور موقت متوقف شد.

درخواست اقامت اضطراری در 27 مارس توسط قاضی جنیفر رردن از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در نیویورک پذیرفته شد که به معنای توافق احتمالی بین وویجر و بایننس است. اعتراض دادگستری به طرح ورشکستگی.

جنیفر رردن، قاضی دادگاه منطقه ای، درخواست اضطراری وزارت دادگستری ایالات متحده را تایید کرد. منبع: شنونده دادگاه

وزارت دادگستری در 17 مارس درخواست اضطراری کرد. این پیشنهاد بلافاصله توسط وویجر دیجیتال و کمیته رسمی بستانکاران بدون تضمین در 20 مارس به چالش کشیده شد و مجدداً توسط DOJ در 21 مارس با یک پیشنهاد نهایی “پاسخ” پاسخ داده شد.

قاضی رردن در دستور نهایی خود چنین خلاصه کرد:

با عنایت به ارائه‌های کتبی همه طرف‌ها و کنفرانس‌ها و گفتگوهای شفاهی در این زمینه، پیشنهاد فوری دولت مورد پذیرش قرار گرفت.»

قاضی فدرال به زودی نظری را صادر خواهد کرد که این تصمیم را با جزئیات بیشتری توضیح می دهد.

این شرکت تجارت ارزهای دیجیتال در تاریخ 5 ژوئیه اعلام ورشکستگی فصل 11 کرد و از آن زمان تاکنون در هماهنگی برنامه خود برای توزیع مجدد وجوه فعال بوده است.

خرید Voyager توسط Binance.US توسط Judge Wiles در 7 مارس تایید شد. بخشی از این تایید شامل صدور توکن های ورشکستگی برای مشتریان آسیب دیده وویجر بود.

مرتبط با: مقامات ایالات متحده برای محافظت از مدیران وویجر در فروش Binance.US درخواست می کنند

با این حال، تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده تلاش‌های زیادی برای توقف این معامله انجام دادند.

علاوه بر وزارت دادگستری، کمیسیون بورس اوراق بهادار ایالات متحده در یک حرکت 15 مارس استدلال کرد که طرح ورشکستگی وویجر منجر به کلاهبرداری، سرقت یا فرار مالیاتی خواهد شد. با این حال، این ادعا بعدا توسط قاضی مایکل وایلز رد شد.

کمیته رسمی وویجر در مورد طلبکاران بدون وثیقه در 27 مارس در پستی در توییتر اعلام کرد که “به مخالفت تهاجمی با تلاش های دولت ادامه خواهند داد.”

بر اساس نظرسنجی منتشر شده در یک پرونده قضایی در فوریه، بیش از 97 درصد از 61300 دارنده حساب Voyager از طرح تجدید ساختار حمایت می کنند. انتظار می رود این طرح 73 درصد از مطالبات مشتریان وویجر را پرداخت کند.

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *