اعتباردهندگان وویجر ممکن است در “چند هفته آینده” شروع به سرمایه گذاری کنند


این کارگزاری ورشکسته رمزارز پس از لغو قرارداد خرید بایننس در هفته گذشته وارد مراحل نهایی مراحل انحلال شد.

به گفته کمیته ای از طلبکاران وویجر، وجوهی که روی پلتفرم کارگزار ارز دیجیتال ورشکسته Voyager Digital گیر کرده است، ممکن است در چند هفته آینده به طلبکاران بازگردد.

4 می چهچهچه وویجر از کمیته اعتباردهندگان رسمی بدون تضمین (UCC) گفت که شرکت رمزنگاری که اکنون منحل شده است در مراحل پایانی مراحل انحلال ورشکستگی است. UCC “امیدوار است” که “اولین استقرار در چند هفته آینده آغاز شود”.

به‌روزرسانی UCC 10 روز پس از آن صورت می‌گیرد که Binance.US از توافق اولیه خود برای خرید 1.02 میلیارد دلار از دارایی‌های Voyager عقب نشینی کرد و «محیط نظارتی خصمانه و نامطمئن در ایالات متحده» را دلیل کنار گذاشتن این معامله توسط صرافی ارز دیجیتال مقصر دانست.

خوشبختانه، طرح بازسازی وویجر شامل یک «گزینه جایگزینی» است که به شرکت اجازه می‌دهد پس از تصمیم Binance.US برای خروج از معامله، خود انحلال شود. این به کارگزار ورشکسته اجازه می دهد تا پول نقد و ارزهای دیجیتال را مستقیماً از طریق پلتفرم Voyager بین مشتریان توزیع کند.

UCC از این اقدام وحشت زده شد و اظهار داشت که اتهامات احتمالی علیه صرافی ارزهای دیجیتال را بررسی خواهد کرد زیرا Binance.US در آخرین لحظه نظر خود را تغییر داد.

شایان ذکر است که وویجر اکنون باید مراحل انحلال خود را به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک ارسال کند. به گفته هیأت، طرفین 10 روز فرصت دارند تا نسبت به روند تصفیه اعتراض کنند.

مرتبط با: Gemini از میانجی گری Genesis حمایت می کند، اما از سرعت دادن ناامید شده است

UCC اعلام کرد که اگر تا 10 روز آینده اعتراضی صورت نگیرد، “طرح وویجر” “موثر” خواهد شد. با این حال، در صورت درخواست تجدیدنظر، دادگاه قبل از اجرایی شدن طرح انحلال، جلسه رسیدگی به شکایت را برگزار می کند.

از 61300 مشتری وویجر که به طرح تجدید ساختار دادگاه رای دادند، 97 درصد به آن رای مثبت دادند، اما در آن زمان، رای دهندگان معتقد بودند که Binance.US دارایی های بیکار را می گیرد.

مجله: AI Eye: “بزرگترین جهش تا کنون” در هوش مصنوعی، ابزارهای جدید جالب، هوش مصنوعی DAOهای واقعی هستند
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید