Vitalik Buterin مدل های جدید هوش مصنوعی را آزمایش می کند و آنها را با ChatGPT مقایسه می کند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Vitalik Buterin در حال آزمایش برخی مدهای جدید هوش مصنوعی مانند llama3 و Mixtral است. به نظر می رسد که او از بررسی عملکرد این مغزهای جدید هوش مصنوعی در مقایسه با ChatGPT که رهبر صنعت است، لذت می برد. او آزمایش‌هایی را انجام داد و قطعه‌هایی را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد این هوش مصنوعی‌ها در هنگام برنامه‌نویسی برنامه‌های کاربردی ساده مانند کد نرم‌افزار هواشناسی مبتنی بر پایتون چگونه عمل می‌کنند.

هجوم اخیر او به هوش مصنوعی، شخصیت او را به نمایش می گذارد که به دلیل کنجکاوی و پروژه های تحقیقاتی مداومش شناخته شده است. رویکرد عملی او تضمین می‌کند که او یک چهره کلیدی در هدایت توسعه پلتفرم اتریوم باقی می‌ماند. به نظر می‌رسد که همین حساسیت همان چیزی است که او هنگام بررسی قابلیت‌های هوش مصنوعی به کار می‌برد، حوزه‌ای که به سرعت در حال دگرگونی آنچه ما می‌دانیم و هر روز از آن استفاده می‌کنیم.

ETHUSD
نمودار اتریوم/دلار از TradingView

در یک سری آزمایش، ChatGPT دقت خود را حفظ کرد و کار را با موفقیت انجام داد و یک محصول کارآمد را ارائه کرد، اما مدل lama3 بسیار داغ شد، اگرچه مشکلات جزئی وجود داشت.

به هر حال، هر مدل کد نیمه کاره ای را ارائه می کرد که می توانست به یک برنامه کاربردی تبدیل شود. در حال حاضر، هوش مصنوعی به طور فعال توسط توسعه دهندگان نرم افزار از همه نوع استفاده می شود، و عملا دست راست در ایجاد برنامه ها و برنامه های کاربردی پیچیده است. اما ساختن چیزی به سختی اکوسیستم اتریوم تنها با استفاده از هوش مصنوعی ممکن نیست.

چه کسی می داند، شاید در آینده شاهد استفاده اتریوم از هوش مصنوعی باشیم؟ در حالی که بوترین همیشه منتظر “چیز بزرگ بعدی” است، ما در انتظار چیزهای هیجان انگیزی هستیم. در حال حاضر، به ما نشان داده است که هوش مصنوعی مانند انسان کامل نیست و همیشه در معرض پیشرفت است. این مدل ها می توانند به عنوان ابزاری برای ایجاد راه حل های پیچیده مورد استفاده قرار گیرند، اما هنوز نمی توانند جایگزین توسعه دهندگان انسانی سطح بالا شوند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید