ویتالیک بوترین از مالی شدن سکه میم سلبریتی ها انتقاد می کند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، علیه روند مداوم افراد مشهور که پروژه های پول میم را راه اندازی می کنند، صحبت کرده است. به گفته مخترع اتریوم، او ادعا می کند که تاکنون از “تجربه معروف این چرخه” راضی نیست.

مشکل افراد مشهور و پول میم

به گفته بوترین، در حالی که دیدن افراد مشهور در پروژه‌های ارز دیجیتال غیرعادی نیست، نگرانی‌ها زمانی ایجاد می‌شوند که هدف کسب درآمد مستقیم و بدون ارزش افزوده باشد.

مرتبط با

یکی از بنیانگذاران اتریوم گفت که اگر پایان با روندهایی مرتبط باشد که به خیر بزرگتر کمک می کنند، مانند مراقبت های بهداشتی، نرم افزار منبع باز و هنر و غیره، روایت بهتر خواهد بود. در حالی که قصد مالی شدن به عنوان محصول نهایی در اتریوم گسترده است، اکوسیستم سولانا نیز با موج افراد مشهور به پلتفرم در حال توسعه است.

بوترین از پروژه کارتون گربه‌های استونر اشتون کوچر و میلا کونیس به عنوان پروژه‌ای افتخارآمیزتر از هر چیزی که صنعت کریپتو در سال جاری تولید کرده است، یاد کرد.

با وجود خلاقیت‌های بی‌ارزش، بسیاری از سکه‌های میم معروف ارزش‌گذاری‌های عظیمی را طی چند روز و چند هفته پس از عرضه به ثبت رساندند.

یکی از مواردی که در حال حاضر بیشتر درباره آن صحبت می شود، توکن جنجالی MOTHER ایگی آزالیا است که طی دو روز بیش از 2000 درصد افزایش یافته است. بزرگترین دلیلی که ویتالیک بوترین آخرین پست خود را به اشتراک گذاشت مادر است. او سپس سه نکته منحصر به فرد را ارائه کرد که هر سلبریتی را به او جلب می کند.

استاندارد بوترین برای پول میم افراد مشهور

ویتالیک بوترین گفت که برای جلوگیری از رها کردن مردم در تاریکی، سلبریتی ها باید یک هدف نهایی از نوعی خیر عمومی داشته باشند که پروژه هایشان در خدمت آنها باشد. او یک پروژه خیریه یا هنری را مثال زد که افراد مشهور می توانستند پول میم خود را بر اساس آن قرار دهند.

مرتبط با

ویتالیک بوترین همچنین به نیاز به مکانیک های سرگرم کننده فراتر از معاملات سوداگرانه اشاره کرد. گفته می شود، ممکن است افراد مشهور برای نشان دادن قدرت جامعه نیاز به پیوستن به سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) داشته باشند. در نتیجه، بوترین معتقد است که پروژه‌های سکه میم افراد مشهور باید روی ایجاد چیزی تمرکز کنند که حداقل 10 سال در آزمون زمان مقاومت کند، مانند Dogecoin.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید