ویتالیک بوترین توسط بیت کوین ماکسی خرد می شود، اما اریک وورهیس به نجات می رسد.


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اندرو هاوارد، CBO شرکت سامسون موو Jan3، بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین را به دلیل عرضه تقریبا 100 میلیون دلار ETH شش سال پیش، زمانی که قیمت اتریوم به بالاترین حد خود رسید، به شدت مورد انتقاد قرار داد.

بسیاری از کاربران بیت کوین، از جمله Erik Voorhees، یک چهره برجسته در جامعه، در دفاع از Buterin علیه هاوارد صحبت کردند.

هاوارد بوترین را مشت می کند و اریک وورهیس از بوترین دفاع می کند

اندرو هاوارد در توییت خود یادآور شد که ویتالیک بوترین با فروش عمومی 70000 ETH در سال 2018 موافقت کرد، زمانی که دومین ارز دیجیتال بزرگ به اوج قیمت تاریخی خود یعنی 1119 دلار رسید.

با این قیمت، مقدار ETH فروخته شده توسط بوترین شامل 95,550,000 دلار بود. هوارد خاطرنشان کرد که بوترین “این را روی دارندگان ETH ریخت.” او بوترین را به خالق مرموز بیت کوین ساتوشی ناکاموتو تشبیه کرد و اظهار داشت: «ساتوشی هنوز یک بیت کوین نفروخته است. بدون وقفه.”

ماکسیمالیست بیت کوین و مدیر عامل صرافی ShapShift برای دفاع از Vitalik Buterin وارد عمل شد. این کارآفرین بیت کوین به هاوارد یادآوری کرد که بوترین با سرمایه گذاری 18 میلیون دلاری 400 میلیارد دلار ارزش ایجاد کرده است و اکنون او “دیوانه می شود زیرا 0.025٪” از آن سود به دست آورده است.

جامعه کریپتو درگیر بحث های داغ است

در موضوع نظر، جامعه ارزهای دیجیتال بحث داغی را در مورد توییت هاوارد آغاز کرد. بسیاری اتریوم را متمرکز خواندند و بوترین را به داشتن کنترل انحصاری بر کل عرضه ETH متهم کردند و اتریوم را یک امنیت ثبت نشده نامیدند.

با این حال، یکی

مرتبط با

SEC به ETF های اتریوم چراغ سبز نشان می دهد

اوایل این هفته، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تأییدیه ای را برای صندوق های قابل معامله در بورس اتریوم در چندین درخواست ثبت شده در ابتدای سال صادر کرد.

شرکت‌های وال‌استریت که برای ETF‌های اتریوم ثبت نام کردند شامل BlackRock، VanEck، Grayscale و Ark Invest بودند. به طور کلی، همان شرکت هایی که ETF های بیت کوین را در اواسط ژانویه تایید کردند، بعداً برای راه اندازی محصولات مشابه بر اساس دومین ارز دیجیتال بزرگ، اتریوم، اقدام کردند.

این تصمیم به طور غیرمنتظره ای اتخاذ شد، زیرا بسیاری از کارشناسان معتقد نبودند که تصویب این محصولات توسط SEC زمان کمی طول می کشد. با این حال، قبل از اعلام، چندین صندوق برنامه های خود را با حذف سهام ETH به روز کردند. زیرا اخیراً Coinbase و Kraken توسط SEC به دلیل راه‌اندازی خدمات استیکینگ کریپتو مورد شکایت قرار گرفتند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید