Vitalik Buterin یک پست غیرمنتظره SHIB ایجاد می کند، Shiba Inu Leader Kusama پاسخ می دهد. مدیر ارشد فناوری Ripple می گوید اجتناب از فروش XRP «تقریباً غیرممکن» است: Crypto News Digest توسط U.Today


U.Today سه خبر مهم روز گذشته را ارائه می دهد.

Vitalik Buterin غیرمنتظره Shiba Inu (SHIB) را به اشتراک می گذارد

دیروز، 27 مارس، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم فوق الذکر ارز دیجیتال شیبا اینو در آخرین پست X. بوترین نوشت پس از اهدای بخش بزرگی از SHIB به امور خیریه، او گفت که از دیدن این که ارزش توکن نه تنها در عرض چند روز “100 برابر نشد”، بلکه “بسیار فراتر از انتظارات” او بود، شگفت زده شد. به لطف این نتیجه مثبت، خریداران توانستند بیش از 10 تا 25 میلیون دلار را نقد کنند، “حداکثر” Vitalik که امیدوار بود به دست آورند. پست یکی از بنیانگذاران اتریوم توجه بسیاری از جامعه SHIB از جمله رهبر شیبا اینو را به خود جلب کرد. شیتوشی کوساما خودش؛ گلوله پاسخ داد او گیف یک بازیکن فوتبال را به اشتراک گذاشت که به بوترین می‌گوید: “ما این کار را انجام می‌دهیم. این تازه شروع است” و از هشتگ #SHIBARMYSTRONG استفاده کرد. در حال حاضر نمودار قیمت روزانه SHIB/USDT روند صعودی قابل توجهی را نشان می دهد. طبق CoinMarketCap، در زمان نوشتن این مقاله، میم کوین با قیمت 0.00003232 دلار معامله می شود.

مدیر ارشد فناوری Ripple می گوید اجتناب از فروش XRP «تقریباً غیرممکن» است

به زودی x پستدیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل اظهار داشت او گفت حتی اگر می‌خواهید XRP را حفظ کنید، اجتناب از فروش آن تقریباً غیرممکن است. در اوایل این هفته، شوارتز همچنین در مورد پیامدهای مالیاتی خرید XRP از این شرکت صحبت کرد. به عنوان مثال، CTO از دریافت پاداش 1,000,000 XRP از ریپل استفاده کرد. اگر این مقدار توکن XRP به او داده می شد، باید حدود نیمی از آن را بفروشد تا مالیات آن را بپردازد. با در نظر گرفتن مالیات های ایالتی فدرال (فدرال رزرو) و کالیفرنیا (CA)، نرخ مالیات نهایی بر درآمد کسب شده حدود 50٪ است. آخرین نظرات شوارتز در پاسخ به اعلام Dev Null Productions مبنی بر خروج از اکوسیستم XRP پس از شش سال مشارکت قابل توجه ارائه شد. دلیل اصلی این حرکت از دست دادن اعتماد به رهبری ریپل به دلیل تصمیم آن برای فروش XRP به هزینه سرمایه گذاران خرد بود. آنها همچنین از بنیاد XRPL به دلیل قرار دادن اهداف شخصی بر منافع جامعه انتقاد می کنند.

تحلیلگر برتر می گوید بیت کوین (BTC) قبل از نصف شدن آینده، 80 هزار دلار را آزمایش خواهد کرد

میشائل ون دی پوپ، تحلیلگر معروف رمزارز و علاقه‌مند به بیت کوین اخیراً به پلتفرم X تغییر مکان داده است. حدس بزن با توجه به رفتار قیمتی بزرگترین ارز دیجیتال در آینده نزدیک. به گفته ون دو پوپبیت کوین در حال حاضر در حال گذراندن مرحله یکپارچگی است و به بالاترین سطح صعود فعلی خود نزدیک می شود. این تحلیلگر بر این باور است که می تواند قبل از رویداد نصف شدن، آزمون دیگری از بالاترین رکورد تاریخ (ATH) وجود داشته باشد که به طور بالقوه به 75000 تا 80000 دلار می رسد که می تواند با یک دوره اصلاح دنبال شود. به عنوان یادآوری، نصف شدن بیت کوین برای 20 آوریل 2024 برنامه ریزی شده است و تمام جامعه کریپتو مشتاقانه منتظر آن هستند. بر اساس داده‌های ارائه شده توسط CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، بیت‌کوین با قیمت 71149 دلار تغییر می‌کند که 2.84 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است.
نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید