ویتالیک بوترین یک سری معاملات خصوصی مخفی انجام می دهد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ویتالیک بوترین مجموعه ای از اقدامات را انجام می دهد که سوالاتی را ایجاد می کند. Railgun بوترین 100 را از طریق پروتکل حریم خصوصی منتقل می کند ETHبه ارزش تقریبی 325000 دلار بدون دلیل مشخص.

Railgun لایه جدیدی از حریم خصوصی را به فضای DeFi می آورد. جزئیاتی مانند نوع توکن، مقدار و اینکه چه کسی توکن ها را ارسال و دریافت می کند را مخفی نگه می دارد. کاربران می‌توانند توکن‌های ERC-20 یا NFT خود را به آدرس‌های خصوصی مبادله کنند و بدون اینکه کسی ببیند چه اتفاقی می‌افتد، به آدرس‌های عمومی برگردند. با Railgun، می‌توانید توکن‌ها را مبادله کنید و از dApps بدون به خطر انداختن حریم خصوصی خود استفاده کنید.

با نگاهی به حرکات اخیر ویتالیک بوترین، به نظر می رسد که او در Railgun بسیار فعال بوده است، در ابتدا از تکه های کوچک اتریوم استفاده می کرد و اکنون 100 اتریوم را پخش می کند. این می تواند به این معنی باشد که او در حال آزمایش Railgun و توانایی آن برای “پنهان کردن” تراکنش ها بود. البته هدف نقل و انتقالات آنها همچنان نامشخص است.

ممکن است دلایل زیادی وجود داشته باشد که بوترین این مسیر را انتخاب کرده است. او همیشه یکی از افرادی بوده است که مرزهای آنچه را که با بلاک چین ممکن است، پشت سر گذاشته است. ممکن است به ما نشان دهد که می توانید هم حریم خصوصی مالی سنتی و هم باز بودن بلاک چین را داشته باشید.

داشتن تراکنش های خصوصی یک مشکل بزرگ در DeFi و به طور کلی صنعت دارایی دیجیتال است. مردم عموماً عاشق باز بودن بلاک چین هستند، اما گاهی اوقات شما فقط می خواهید کسب و کار خود را برای خود نگه دارید. ابزارهای حفظ حریم خصوصی می‌توانند فرصت‌هایی را برای بازیگران غیرقانونی ایجاد کنند، اما ثابت شده است که تأمین مالی سنتی فرصت‌های بیشتری را نسبت به بلاک چین برای مجرمان فراهم می‌کند.

با توجه به این واقعیت که حتی یکی از بنیانگذاران دومین بلاک چین بزرگ جهان از این فناوری استفاده می کند، خصوصی نگه داشتن حرکات مالی شما ممکن است به زودی به بخشی عادی از تجربه اتریوم تبدیل شود.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید