ویتالیک بوترین انتقالی عظیم به مبلغ 300000 دلار انجام داد


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ویتالیک بوترین در حال انجام یک انتقال قابل توجه مشاهده شد و برخی از سرمایه گذاران تصور کردند که وی در حال انجام یک حرکت استراتژیک یا فروش برخی از سهام خود است. با این حال، این مورد در اینجا نیست.

با توجه به جزئیات انتقال، 99.9 ETH به آدرس قرارداد با 0x82 برای Gnosis Safe Proxy ارسال شد. این قرارداد برای تکمیل یک معامله به چندین امضا نیاز دارد.

مرتبط با

بوترین از 2077 Collective که به دلیل ترویج پذیرش اتریوم و حمایت از پروژه‌هایی که فلسفه غیرمتمرکز اتریوم را به اشتراک می‌گذارند، شناخته شده است و با مشارکت در این مجموعه، تعهد خود را به توسعه جامعه اتریوم نشان می‌دهد.

با توجه به اینکه بوترین به خاطر تلاش‌های بشردوستانه و حمایت از ابتکاراتش که اکوسیستم اتریوم را بهبود می‌بخشد، تعجب‌آور نیست. ابتکارات جامعه محور تشویق می شوند تا در نتیجه شفافیت تراکنش های بلاک چین، حمایت و مشارکت بیشتری دریافت کنند، که این مشارکت ها را برای جامعه قابل مشاهده می کند.

مرتبط با

Vitalik Buterin به ندرت مقادیر زیادی پول را به این طریق می فروشد، بنابراین اکثریت قریب به اتفاق تراکنش های این آدرس شامل کمک های خیریه، توزیع مجدد منظم یا نوع دیگری از تراکنش است.

اغلب از ابزارهایی مانند Gnosis Safe، Tornado Cash و سایر خدمات استفاده می‌کند که تا حدودی ردپایی را در فضای بلاک چین از بین می‌برند و از حریم خصوصی اطمینان می‌دهند اما شفافیت را حفظ می‌کنند. آخرین فروش عمده ای که در آدرس بوترین مشاهده شد به سه ماهه اول سال 2024 برمی گردد، زمانی که اتریوم در حدود 3500 دلار معامله می شد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید