ویتالیک بوترین دست حمایت خود را به جامعه DOGE دراز می کند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ویتالیک بوترین کابوسو را به یاد می آورد
  • ویتالیک بوترین و بنیاد دوج کوین

ویتالیک بوترین، بنیانگذار و پیشگام بلاک چین اتریوم، از حساب کاربری خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X برای ابراز تسلیت به خاطر درگذشت میم افسانه ای اش شیبا اینو سگ کابوسو استفاده کرد.

به این ترتیب او بار دیگر حمایت و احترام خود را به جامعه دوج کوین به طور غیرمستقیم نشان داد.

ویتالیک بوترین کابوسو را به یاد می آورد

ویتالیک بوترین در پاسخ به توئیت آتسوکو ساتو (kabosumama@) مالک کابوسو درباره مرگ سگ شیبا اینو او در سن 19 سالگی، توییت کرد: “در آرامش بخواب کابوچان.” در سال 2010، کابوسو به لطف عکس هایش که در اینترنت منتشر شد، به شهرت رسید. . بیلی مارکوس و جکسون پالمر با الهام از این میم دوج در سال 2013 اولین ارز رمزنگاری شده را به نام دوج کوین (DOGE) ایجاد کردند. Kabosu به یک طلسم DOGE تبدیل شد و حتی با ارتش در حال گسترش Dogecoin محبوبیت بیشتری پیدا کرد.

با درگذشت Kabosu، چهره‌های برجسته در جامعه رمزنگاری، از جمله ایلان ماسک، حساب رسمی Dogecoin و موسس DOGE، Markus، یاد Kabosu را گرامی داشتند و در درد جامعه Dogecoin شریک شدند.

مرتبط با

ویتالیک بوترین و بنیاد دوج کوین

ماسک توییت کرد که سگ “به بهشت ​​عروج کرد” و خالق DOGE یک الگوی رفتاری از Kabosu را در حال صحبت با مرگ منتشر کرد و مرگ به سگ گفت: “به من گفتند تو بهترین هستی.” گفت.

این اولین باری نیست که بوترین به جامعه DOGE احترام می گذارد. بنیانگذار اتریوم قبلا کمک های زیادی به بنیاد دوج کوین کرده بود. در سال 2021، بوترین به عضویت این سازمان درآمد تا پیشنهادات مختلفی برای بهبود DOGE ارائه دهد. یکی از آنها تغییر DOGE از الگوریتم اثبات کار به الگوریتم اثبات سهام بود.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید