Vitalik Buterin به مدل نکاتی برای سرعت بخشیدن به تراکنش های اتریوم می دهد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، به فناوری های جدیدی اشاره کرد که می توانند از زمان تایید تراکنش سریع تر برای کاربران پشتیبانی کنند. همانطور که در یک پست وبلاگ طولانی به اشتراک گذاشته شد، ویتالیک بوترین به دوره ها و اسلات ها به عنوان الگوهای پیشرو اشاره کرد تا به شبکه اتریوم کمک کند رقابتی باقی بماند.

اتریوم به تراکنش های سریع نیاز دارد

به گفته بوترین، اتریوم از نظر معیارهای صحت تراکنش در وضعیت بهتری نسبت به پنج سال پیش قرار دارد. بلاک چین در حال حاضر به طور متوسط ​​بین 5 تا 20 ثانیه برای تراکنش ها زمان می برد که در مقایسه با رقبای مالی سنتی، مطلوب است.

مرتبط با

با این حال، یکی از بنیانگذاران اتریوم استدلال کرد که با اسلات ها و معماری دوره، دقت می تواند تا 16 ثانیه کاهش یابد. در حالی که پروتکل برای اجرای آزمایشی این اسلات و معماری دوره سخت کار کرده است، بوترین خاطرنشان کرد که بهبودهای بیشتری در این پشته فناوری مورد نیاز است.

بوترین خاطرنشان کرد که اتریوم همیشه محیطی را ایجاد کرده است که به پروتکل‌های تشکیل دهنده آن، مانند لایه 2، اجازه می‌دهد تا مدل‌های خود را برای تأیید تراکنش ایجاد کنند. در حالی که این استراتژی به خوبی کار می کند، با راه حل های لایه 2 که سریع تر هستند، او معتقد است که زمان آن رسیده است که کارایی را تضمین کنیم.

او نسبت به آینده بلاک چین اتریوم خوشبین است و در نظر دارد که چگونه پیشرفت در زمان های سرعت تراکنش در L1 می تواند زندگی توسعه دهندگان L2 را آسان تر کند.

رقابت منطبق

فضای بلاک چین لایه 1 ممکن است اشباع شده در نظر گرفته شود، اما با هر ورودی جدید که دارای قابلیت های پیشرفته است، به تکامل خود ادامه داده است. رقبای اصلی اتریوم از جمله Solana (SOL)، Cardano (ADA) و Fantom (FTM) همگی از نظر سرعت تراکنش پیشرو هستند.

مرتبط با

در حالی که اتریوم همچنان بر اکوسیستم DeFi تسلط دارد، پیشنهادهای جدید برای افزایش سرعت تایید تنها می تواند به جذابیت بیشتر آن برای کاربران کمک کند. به طور کلی، اگر توسعه‌دهندگان اکوسیستم اتریوم بتوانند این معماری جدید آینده‌نگر را معرفی کنند، بزرگترین ذینفع اتریوم خواهد بود.

همراه با انتظارات برای معاملات نقدی ETF اتریوم در این ماه، ممکن است افزایش زیادی در قیمت‌ها در آینده وجود داشته باشد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید