Vitalik Buterin Worldcoin (WLD) را به دلیل جدی گرفتن انتقادات از حریم خصوصی تمجید می کند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم باران آمد ستایش برای Worldcoin (WLD)، استارت آپ قدرتمند فناوری بیومتریک که توسط مدیر عامل OpenAI سام آلتمن تأسیس شده است.

Worldcoin چرخش های مهمی ایجاد می کند

از زمان تأسیس، Worldcoin با چالش‌هایی از سوی تنظیم‌کننده‌های سراسر جهان در مورد شکایات کلیدی در مورد حریم خصوصی و نحوه رسیدگی به داده‌های کاربران مواجه بوده است. این انتقاد بسیاری از رگولاتورها را در سراسر جهان مجبور کرد تا عملیات Worldcoin را ممنوع کنند. پرتغال و اسپانیا دو کشور آخری بودند که به این قطار پیوستند.

لوئیس آنسلو، کاربر X، پستی کنایه آمیز درباره اسکن شدن با استفاده از کره های آلمانی در پرتغال در سال 2021 منتشر کرد. ویتالیک بوترین در پاسخ به این پست خاطرنشان کرد که او معتقد است Worldcoin پیشرفت فوق العاده ای در ارائه کارایی داده داشته است.

بوترین خاطرنشان کرد که Worldcoin انتقاد از داده ها را جدی می گیرد و به طور فزاینده ای در تلاش است تا سیستم خود را به گونه ای طراحی کند که داده حداقل باشد. او این پیشرفت را شگفتی بزرگ رمزنگاری مدرن و به نظر او “واقعا شگفت انگیز” توصیف کرد.

به عنوان بخشی از آخرین اقدامات خود برای رفع نگرانی های تنظیم کننده ها، Worldcoin اعلام کرد که به ذخیره سازی متمرکز داده پایان می دهد زیرا از کاربران می خواهد خود کنترلی بر داده های خود پیدا کنند.

Worldcoin می خواهد تفاوت ایجاد کند

یکی از موضوعات اصلی مداحی ویتالیک بوترین این است که توده‌ها می‌توانند با یک فناوری جدید کاملاً خصمانه باشند، مهم نیست که چقدر انقلابی باشد. Worldcoin قصد دارد یک پایگاه داده انسانی یکپارچه را حفظ کند که در آن تأیید بیومتریک می تواند بر اساس دستگیری قانونی افراد باشد.

ویتالیک بوترین به عنوان یک پیشگام در فناوری، معنای پیشرو بودن در فناوری را با نرخ پذیرش پایین آن درک می کند. اتریوم در شکل فعلی خود نیز با تحقیقات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مواجه است زیرا تنظیم کننده قصد دارد آن را به عنوان یک اوراق بهادار معرفی کند.

در صورت موفقیت، کارشناسان صنعت بر این باورند که احتمال تایید ETF نقطه ای اتریوم به میزان قابل توجهی کمتر خواهد بود.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید