استراتژی ارزهای دیجیتال ویزا تسویه حساب های استیبل کوین را هدف قرار می دهد


در StarkWare Sessions 2023، Cuy Sheffield از Visa دیدگاه شرکت را برای دارایی های دیجیتال به اشتراک گذاشت.

به گفته Cuy Sheffield، رئیس بخش رمزنگاری شرکت در StarkWare Sessions 2023، شرکت پرداخت ویزا در تلاش است تا یک «حافظه ماهیچه‌ای» در شهرک‌ها ایجاد کند که هدف آن این است که مشتریان بتوانند دارایی‌های دیجیتال را به ارزهای فیات در پلتفرم خود تبدیل کنند.

شفیلد در یک گفتگوی جانبی در این رویداد گفت: “ما در حال آزمایش نحوه پذیرش واقعی پرداخت‌ها در اتریوم هستیم، با پرداخت‌های اتریوم و USDC (USDC) از نهادهای صادرکننده در USDC شروع می‌کنیم. بنابراین اینها پرداخت‌های تسویه با ارزش بالایی هستند. . تیم کوین تلگراف کنفرانس دو روزه جامعه اتریوم در تل آویو را دنبال می کند.

به گفته مقامات اجرایی، توافق جهانی با دارایی های دیجیتال و ارزهای فیات یکی از راه های سرمایه گذاری ویزا است. این مدیر به طور خاص بیان کرد:

“این یکی از زمینه هایی است که ما می خواهیم حافظه عضلانی ایجاد کنیم. همانطور که می توانیم دلار را به یورو در یک تراکنش برون مرزی تبدیل کنیم، باید بتوانیم بین دلارهای دیجیتال توکن شده و دلارهای سنتی تبدیل کنیم.”

این غول پرداخت در حال بررسی نحوه ترکیب فناوری بلاک چین در شبکه موجود خود برای انتقال سریعتر پول است، اما معاملات همچنان بر سر انجمن جهانی ارتباطات مالی بین بانکی یا SWIFT، یک جامعه تعاونی غیرانتفاعی که توسط بانکداران اروپایی تشکیل شده است، ادامه دارد. هدف تسهیل ارتباط تراکنش ایمن و استاندارد بین اعضای خود است.

ما Swift را در همه جا نصب کرده ایم، بنابراین نمی توانیم هر چند وقت یکبار پول را جابه جا کنیم زیرا محدودیت هایی در این شبکه ها وجود دارد. بنابراین، ما در حال انجام آزمایش ها هستیم، ما به طور عمومی نحوه پرداخت های تسویه حساب را آزمایش می کنیم. در واقع پذیرفته شد [with stablecoins]شفیلد توضیح داد.

ال کلی، مدیرعامل سابق ویزا اخیراً در سخنانی در جلسه سالانه سهامداران ویزا، به طور خلاصه برنامه‌های این شرکت را برای ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) و استیبل‌کوین‌های خصوصی به اشتراک گذاشت و گفت که «استیبل کوین‌ها و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی نقش معناداری در فضای پرداخت دارند. او ادعا کرد که او پتانسیل بازی را داشت و ما تعدادی ابتکار عمل در حال انجام داریم.”

شفیلد دیدگاه شرکت در مورد فناوری بلاک چین و دارایی های دیجیتال را تایید کرد. “ما در مورد چگونگی بازسازی برخی از ارزش‌هایی که ویزا روی ریل‌های بانکی موجود ارائه می‌کند، با اشکال فعلی افست، با استفاده از تخته‌های ثابت در بالای ریل‌های بلاک چین، فکر کرده‌ایم. این فضا به نحوی به ظهور خود ادامه می‌دهد.”
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید