ویزا با این همکاری شرط خود را روی کریپتو گسترش می دهد


فهرست

  • Visa و Tangem یکپارچگی جامع بین کیف پول سخت افزاری و کارت اعتباری را اعلام کردند
  • پرداخت های رمزنگاری شده در تمام POS های دارای ویزا در دسترس است

غول کیف پول سخت افزاری Tangem و سیستم کارت پیشرو Visa جزئیات پیشرفته ترین ادغام خود را به اشتراک گذاشته اند. این همکاری برای محو کردن خطوط بین پرداخت های ارز دیجیتال و فیات و طراحی های اقتصادی Web2 و Web3 B2C طراحی شده است.

Visa و Tangem یکپارچگی جامع بین کیف پول سخت افزاری و کارت اعتباری را اعلام کردند

Tangem، تولید کننده کیف پول سخت افزاری پیشرفته، از مرحله جدیدی از همکاری با سیستم ویزا کارت خبر داد. Tangem یک پلت فرم Web3 را برای پرداخت های غیرمتمرکز یکپارچه با پرداخت های سنگین اعلام کرده است.

همانطور که آندری لازوتکین، مدیر ارشد اجرایی Tangem توضیح می دهد، مشتریان کیف پول سخت افزاری اکنون می توانند به طور یکپارچه از دارایی های رمزنگاری خود برای نقل و انتقالات روزانه استفاده کنند:

کاربران هر کیف پولی می‌توانند یک حساب غیرمتمرکز باز کنند و برای مدیریت آن و انجام تراکنش‌ها، کارت غیرحضوری دریافت کنند.

اگرچه هنوز تاریخ دقیق عرضه این محصول اعلام نشده است، اما انتظار می رود این محصول تا پایان سال 2024 عرضه شود. به لطف حق ثبت اختراع فعال تایید شده توسط ویزا که تا سال 2030 معتبر است، فناوری جدید کیف پول با نام تجاری Tangem کار خواهد کرد.

همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، ویزا از سه ماهه چهارم 2023 شروع به پیشرفت زیرساخت پرداخت استیبل کوین در سراسر بلاک چین اتریوم (ETH) و Solana (SOL) کرده است.

مرتبط با

USDC دایره، دومین استیبل کوین بزرگ از نظر ارزش بازار، ستون فقرات این معماری انتقال پول فرامرزی بود.

پرداخت های رمزنگاری شده در تمام POS های دارای ویزا در دسترس است

Cuy Sheffield، رئیس ارزهای دیجیتال ویزا، از اهمیت همکاری جدید با Tangem برای جاه‌طلبی‌های Web3 پلتفرم خود هیجان‌زده است:

ما مشتاق همکاری هستیم تا محصول جدیدی را فعال کنیم که راحتی یک کارت ویزا را در یک کیف پول سخت‌افزاری ادغام کرده است که می‌تواند برای خرج کردن موجودی ارزهای دیجیتال یا استیبل کوین در هر تاجری که ویزا را می‌پذیرد، استفاده شود.

از لحاظ فنی، پرداخت‌ها از طریق زیرساخت‌های تجاری نقاط خدمات آفلاین و آنلاین تسهیل خواهد شد.

به این ترتیب، صاحبان بیش از 50 ارز رمزنگاری شده تحت پشتیبانی Tangem می توانند مانند کارت های معمولی صادر شده توسط بانک ها، ارزهای دیجیتال خود را مستقیماً با کارت های ویزا خاص خرج کنند.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید