ویدیوی ویروسی SHIB TikTok توسط نماینده Shiba Inu به اشتراک گذاشته شده است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • لوسی هشدار مهمی به جامعه می دهد
  • سرعت سوختگی SHIB افزایش می یابد

رهبر رسمی بازاریابی تیم Shiba Inu، که ترجیح می‌دهد در رسانه‌های اجتماعی لوسی نامیده شود، یک توییت برای به اشتراک گذاشتن پیوندی به یک ویدیوی SHIB که اخیراً در TikTok ارسال شده است، منتشر کرد. لوسی اظهار داشت که این موسیقی متن “حماسی” دارد.

این ویدیو حاوی پیام مهمی است که تیم SHIB از طریق این ویدیوی TikTok به ارتش شیبا اینو ارسال می کند. این ویدیو شامل یک پیام صوتی است: «به کسانی که مرا کنار گذاشتند. به کسانی که به من ایمان نداشتند و مرا رها کردند تا بمیرم. “من هنوز اینجا هستم و تسلیم نمی شوم.”

در متن این ویدئو با افتخار آمده است: “این یک دوی سرعت نیست، یک ماراتن است.”

لوسی یک اسکرین شات از ویدیو را با این متن و ارقام افرادی که در اکانت X او در روز یکشنبه اجرا می‌شوند به اشتراک گذاشت.

لوسی هشدار مهمی به جامعه می دهد

در آخر هفته، لوسی پستی را با یک هشدار مهم به جامعه SHIB meme coin منتشر کرد. او به ارتش SHIB یادآوری کرد که توکن TREAT که برای خدمت به عنوان ابزاری برای پرداخت پاداش در اکوسیستم SHIB طراحی شده است، هنوز راه اندازی نشده است.

لوسی تاکید کرد که کلاهبرداران زیادی وجود دارند که جامعه SHIB را هدف قرار داده و سردرگمی ایجاد می کنند. لوسی پیشنهاد کرد برای دریافت اطلاعات دقیق، حساب رسمی X را دنبال کنید.

همانطور که U.Today در سال جاری گزارش داد، بسیاری از کلاهبرداران نه تنها به کاربران پیشنهاد کردند که روی کوین TREAT که هنوز راه اندازی نشده است سرمایه گذاری کنند، بلکه شخصیت های کلیدی تیم SHIB (رهبر مرموز Shytoshi Kusama و توسعه دهنده برتر SHIB Kaal Dhairya) را نیز جعل کردند. در اکانت های جعلی تلگرام مشاهده شد، لوسی و دیگر اعضای تیم SHIB در مورد آنها خبر دادند.

مرتبط با

سرعت سوختگی SHIB افزایش می یابد

طبق داده‌های منتشر شده توسط کاوشگر شیبرن، در 24 ساعت گذشته جامعه SHIB سرسختانه یک انبوه عظیم دیگر از پول میم را از بین برده است. آنها 7128803 سکه پستانک سگ سوزاندند که میزان سوختگی کلی را 207.23 درصد افزایش داد.

هنگامی که توکن‌ها «سوزانده می‌شوند»، در واقع به آدرس‌های بلاک چین غیرقابل مصرف منتقل می‌شوند و به طور کامل در آنجا قفل می‌شوند و آنها را از عرضه در گردش Shiba Inu حذف می‌کنند. این گامی برای کمیاب‌تر کردن SHIB با هدف رشد بلندمدت قیمت است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید