ویدئویی از رئیس SEC که در حال تعریف و تمجید از الگوراند است، پس از اینکه او اخیراً آن را به عنوان یک امنیت می‌دید، دوباره ظاهر شد


اعضای جامعه رمزنگاری، رئیس SEC، الگوراند را به خاطر «شیلینگ» فراخواندند.

یک ویدیوی چهار ساله توسط گری گنسر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، در تمجید از پلتفرم قراردادهای هوشمند Algorand (ALGO) پس از اینکه SEC اعلام کرد ALGO یک اوراق بهادار ثبت نشده است، در توییتر منتشر شده است.

در این ویدئو، Gensler از Algorand به عنوان “فناوری عالی” یاد کرد و در عین حال در نظر داشت که آیا یک شبکه قرارداد هوشمند “با عملکرد بالا” می تواند اپلیکیشنی مانند Uber یا Lyft را در پلتفرم خود ادغام کند یا خیر.

ALGO یکی از شش توکنی است که Gensler در شکایت بنیاد Algorand در ژوئن 2019 علیه پلتفرم معاملات ارز دیجیتال Bittrex ادعا می کند که یک امنیت ثبت نشده است.

میسون ورسلویس، محقق ارزهای دیجیتال، یکی از اولین کسانی بود که این ویدئو را در توییتی در 17 آوریل منتشر کرد و از جنسلر به دلیل “سرد کردن” ALGO انتقاد کرد و دیگران رئیس SEC را به دلیل ریاکاری آشکار او مورد انتقاد قرار دادند.

ادای احترام جنسلر به Algorand توسط مخاطبان در کنفرانس “Fintech Beyond Crisis” موسسه فناوری ماساچوست (MIT) در 25 آوریل 2019 شنیده شد.

جنسلر قبل از اینکه رئیس SEC شود، پروفسور اقتصاد جهانی و مدیریت در MIT بود و سیلویو میکالی، همکار سابق MIT و بنیانگذار Algorand را که در سخنرانی خود در میان جمعیت حاضر شد، اعتراف کرد.

این ویدئو باعث شد که شریک Cinneamhain Ventures، آدام کوکران، توصیه دیرینه Gensler را برای ثبت نام در رگولاتوری شرکت‌های رمزنگاری مورد سوال قرار دهد.

کوکران در 17 آوریل گفت: «اگر راهی برای ثبت نام وجود داشته باشد، یک استاد مشهور جهانی MIT که شخصاً رئیس SEC را می شناسد، می تواند آن را کشف کند.

النور ترت، خبرنگار فاکس بیزینس منتظر می ماند جنسلر در جریان شهادتش در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا در 18 آوریل در مورد اظهارات الگوراند مورد بازجویی قرار خواهد گرفت.

سایر منتقدان ترجیح می دهند وضعیت موجود را مسخره کنند و بر افت قیمت ALGO تأکید کنند که طبق داده های CoinGecko از زمان عرضه 93.8 درصد کاهش داشته است.

لازم به ذکر است که ALGO تا اواخر ژوئن 2019، دو ماه پس از سخنرانی جنسلر، وارد بازار نشد.

مرتبط با: Coinbase و Algorand دلایل مختلفی برای تعلیق پاداش ارائه می دهند

جنسلر در توییتی در 17 آوریل گفت که همکاری با SEC طی دو سال گذشته باعث افتخار بوده است و تصمیم گرفت 1500 اقدام اجرایی را که رگولاتور از زمان تصدی مسئولیت خود انجام داده است برجسته کند.

جنسلر در 17 آوریل 2021، پس از تایید نامزدی جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده برای Gensler توسط سنا در 14 آوریل 2021، به عنوان رئیس SEC روی کار آمد.

مجله:سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *