پیتر برانت، معامله گر ارشد، تسلط بیت کوین بر طلا را ارزیابی می کند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت، تاجر کهنه کار اخیراً به ادامه عملکرد بهتر بیت کوین نسبت به طلا اشاره کرد و خاطرنشان کرد که اگرچه بیت کوین در حال افزایش است، اما هنوز از بالاترین حد خود در سال 2021 فراتر رفته است.

در سال 2021، بیت کوین افزایش قابل توجهی را تجربه کرد. این قیمت در آوریل به بالاترین سطح خود یعنی 64000 دلار رسید و سپس دوباره در نوامبر با نزدیک به 69000 دلار به اوج خود رسید. در این دوره ها، عملکرد بیت کوین در برابر طلا به ویژه قابل توجه بود. بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران بین این دو دارایی به عنوان ذخیره ارزش مقایسه می کردند.

بیایید سریع به مارس 2024 برویم، زمانی که بیت کوین بر اساس خوش بینی در مورد رویدادهای نصف شدن بیت کوین و معرفی ETF های بیت کوین به 73750 دلار افزایش یافت. با این حال، ارز دیجیتال هنوز نتوانسته اوج قبلی خود را در برابر دارایی سنتی امن به دست بیاورد.

برانت در توییت اخیر خود به این موضوع اشاره کرد و گفت که بر اساس تورم تعدیل شده و نسبت به طلا، بیت کوین علیرغم نصف شدن و ETF ها نتوانست به بالاترین سطح سال 2021 برسد.

بیت کوین در ماه های اخیر به طور مداوم از طلا بهتر عمل کرده است که نشان دهنده اعتماد رو به رشد سرمایه گذاران به پیشنهاد ارزش بلندمدت دارایی دیجیتال است. این در نمودار BTC/طلا ارائه شده توسط برانت دیده می شود، که نشان می دهد بیت کوین در برابر طلا پیشرفت می کند.

مرتبط با

با این حال، علیرغم عملکرد چشمگیرش، بیت کوین هنوز بالاترین سطحی را که در سال 2021 به دست آورده بود، شکسته است. برانت به اهمیت فراتر رفتن بیت کوین از اوج خود در سال 2021 اشاره کرد و گفت: “برای تایید روند صعودی به اوج های جدیدی نیاز است.”

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 0.4 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 67670 دلار رسید.

در اخبار مربوط به ETF، iShares Bitcoin Trust از BlackRock به بزرگترین صندوق در جهان برای ارز دیجیتال اصلی تبدیل شده است، با مجموع دارایی‌های نزدیک به 20 میلیارد دلار از زمان عرضه آن در اوایل سال جاری.

بر اساس داده‌های بلومبرگ، صندوق قابل معامله در بورس در روز سه‌شنبه توکن‌هایی به ارزش ۱۹.۶۸ میلیارد دلار در اختیار داشت که باعث سقوط ۱۹.۶۵ میلیارد دلاری Grayscale Bitcoin Trust شد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید