تاجر ارشد پیتر برانت الگوی Epik Solana (SOL) را مشاهده کرد، چرا مهم است؟


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت، تاجر معروف و تحلیلگر بازار، به اقدامات اخیر قیمت سولانا اشاره کرد و اشاره کرد که شکل گیری نمودار به طور بالقوه می تواند تکمیل شود.

با توجه به نوسانات موجود در بازار، حرکات اخیر قیمت سوالاتی را در مورد جهت کوتاه مدت قیمت سولانا ایجاد کرده است و ظهور یک شکل مثلث نزولی توجه تحلیلگران فنی مانند برانت را به خود جلب کرده است.

به زودی صدای جیر جیربرانت به یک پیشرفت جالب در نمودار قیمت چهار ساعته سولانا (SOL) اشاره کرد: تکمیل تشکیل مثلث نزولی.

مثلث های نزولی در تحلیل تکنیکال مهم هستند و اغلب نشان دهنده ادامه روند نزولی هستند.

الگوی مثلث نزولی یک الگوی فنی رایج است که با ارتفاعات پایین تر و یک خط حمایت افقی مشخص می شود. در برخی موارد، خط حمایت ممکن است قوی به نظر برسد و باعث جهش قیمت و شروع افزایش شدید شود.

به گفته برانت، با تشکیل SOL که اکنون تکمیل شده است، انتظارات همچنان در میان فعالان بازار قابل لمس است که منتظر تغییرات احتمالی قیمت هستند.

اما بینش برانت عمیق‌تر از خلق مدل است. او تاکید می کند که اعتبار این مدل وزن بیشتری نسبت به تکمیل آن دارد. به گفته تریدر افسانه ای، شکست تشکیلات (انجام کاری که باید طبق قوانین کلاسیک انجام شود) مهمتر از تکمیل خود تشکیلات است.

در زمان نگارش این مقاله، SOL با افزایش 1.73 درصدی در 24 ساعت گذشته به 173 دلار رسیده است و به بهبود خود از پایین ترین سطح 10 آوریل یعنی 162 دلار ادامه می دهد. در روند صعودی، چشم ها به شکست از سطح 184 دلار و حرکت به سمت 200 دلار و فراتر از آن خواهد بود. از سوی دیگر، MA 50 روزانه، که از اواخر سال 2023 از قیمت SOL محافظت کرده است، همچنان یک پشتیبانی قدرتمند است.

همانطور که سولانا به ترسیم مسیر خود در بازار ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد، سرمایه‌گذاران از نزدیک حرکت قیمت‌ها را به‌ویژه با توجه به تکمیل شکل‌گیری مثلث نزولی زیر نظر خواهند داشت.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید