پیتر برانت، معامله گر ارشد، حرکت جدید بیت کوین را شناسایی و به نمایش گذاشت


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت تاجر کهنه کار، که بیش از چهل سال تجربه در ردیابی بازارها دارد، بیانیه ای جسورانه ارائه کرده و اعلام کرده است که بیت کوین یکی از بزرگترین دارایی های سرمایه گذاری او است. برانت ارسال شد در کنار نمودار طلا، نمودار BTC با عنوان: “نمودار دو دارایی بزرگ سرمایه گذاری من” قرار دارد.

برندت الگوهایی را در نمودار بیت کوین برجسته کرد که منجر به شکست قیمت بیت کوین در چرخه های قیمت قبلی و فعلی شده است.

ادعای برندت در یک لحظه حیاتی برای بازار ارزهای دیجیتال مطرح می شود، زیرا قیمت بیت کوین در محدوده بحرانی باقی می ماند و باعث گمانه زنی در مورد حرکت های احتمالی آینده می شود.

قیمت بیت کوین از 26 مارس در محدوده باریکی تثبیت شده و بین 68369 تا 71789 دلار در نوسان بوده است. در همین حال، سرمایه گذاران و معامله گران همچنان به نظارت دقیق سیگنال های حرکت جدید بالقوه ادامه می دهند.

بیت کوین (BTC) در زمان نگارش مقاله حدود 70000 دلار معامله می شد و در 24 ساعت گذشته تغییر چندانی نداشت.

23 روز تا نصف شدن بیت کوین باقی مانده است

نصف کردن پاداش بیت کوین که هر چهار سال یک بار در ماه آوریل انجام می شود، پاداش استخراج را از 6.25 بیت کوین به 3125 بیت کوین کاهش می دهد. به گفته OKLink، تاریخ تخمینی این رویداد مورد انتظار 23 آوریل 2024 است و در حال حاضر یک شمارش معکوس 23 روزه وجود دارد.

با وجود رویداد نصف شدن پاداش بیت کوین در افق، گمانه زنی هایی وجود دارد که این امر می تواند باعث ورود جریان های اضافی به ETF های بیت کوین نقطه ای آمریکا شود و ارزش ها را در ماه های آینده به شش رقم برساند.

در یک پیش‌بینی قبلی، پیتر برانت انتظار دارد که بازار صعودی بیت کوین (BTC) به 200000 دلار برسد.

مایکل ون دی پوپتحلیلگران ارزهای دیجیتال پیش‌بینی می‌کنند که قیمت بیت‌کوین در این چرخه صعودی فعلی به اوج خود بین 300,000 تا 600,000 دلار خواهد رسید که به افزایش قوی قبل از نصف شدن اشاره می‌کند که از چرخه‌های قبلی بهتر است.

در کوتاه مدت، تحلیلگر کریپتو علی همانطور که بیت کوین شکل گیری سر و شانه را در نمودار 30 دقیقه ای نشان می دهد، او قیمت 74760 دلار را هدف قرار داده است و پیش بینی می کند در صورتی که بیت کوین موقعیت خود را بالای 200 EMA حفظ کند و مقاومت خط گردن را در 71580 دلار کاهش دهد، 4.44 درصد افزایش خواهد یافت.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید