استاد معامله گر پیتر برانت استراتژی اتریوم (ETH) خود را توضیح می دهد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت، تاجر کهنه‌کار اخیراً بینش‌های خود را در مورد استراتژی معاملاتی خود به اشتراک گذاشته و چهار معامله را که در حال حاضر در آن‌ها مشارکت دارد، برجسته کرده است، از جمله اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هفته گذشته برنامه‌هایی را برای فهرست کردن صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) مرتبط با قیمت اتریوم تأیید کرد که احتمالاً راه را برای شروع معاملات محصولات در اواخر سال جاری هموار می‌کند.

اتریوم در آخر هفته با افزایش خوش بینی پس از تایید برنامه های ETF اتریوم ایالات متحده افزایش یافت. در زمان نگارش این مقاله، ETH 2.38 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته و به 3905 دلار رسیده و به 3950 دلار رسیده است.

استراتژی برانت بر اساس اصول نمودارهای کلاسیک است، روشی که او در طول 40 سال کار تجاری خود توسعه داد. برانت به عنوان یک معامله گر نوسانی که به دقت روی نمودارها خطوط می کشد تا شکست های الگو را شناسایی کند و بر اساس آنها عمل کند، توضیح داد که در حال حاضر موقعیت طولانی در ETH در بازار نقدی دارد.

معاملات نوسانی یک استراتژی است که هدف آن ایجاد سود در یک ابزار مالی در یک دوره زمانی میانی است که می تواند از روزها تا هفته ها متفاوت باشد.

مرتبط با

رویکرد برندت به معاملات نوسانی شامل تجزیه و تحلیل کامل نمودارهای قیمت برای شناسایی سطوح حمایت و مقاومت بحرانی و استفاده از خطوط روند برای پیش‌بینی شکست‌ها یا اختلالات احتمالی در الگوها است. برانت در درجه اول از تحلیل تکنیکال برای یافتن الگوهای نمودار شناسایی شده و همچنین نقاط ورود و خروج احتمالی استفاده می کند.

در آخرین توییت خود، برانت نمودار اتریوم را منتشر کرد که در آن شکست با هدف 4083 دلار برجسته شد. موقعیت فعلی برندت (موقعیت طولانی در ETH) نشان دهنده این انتظار است که قیمت اتریوم ممکن است افزایش یابد.

به نظر می رسد این موضع از تجزیه و تحلیل آن از حرکات قیمت اتریوم و روندهای گسترده تر بازار ناشی می شود. با وجود داشتن نرخ ضربه 55 درصدی در معاملات خود، برانت هرگز اهمیت مدیریت ریسک را فراموش نمی کند و اغلب بر استفاده از دستورات توقف ضرر تأکید می کند.

این رویکرد منضبط تضمین می کند که ضرر در محدوده قابل قبولی باقی می ماند حتی اگر بازار برخلاف موقعیت او حرکت کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید