تاجر کهنه کار پیتر برانت بحث هیجان انگیز فیات بیت کوین را ارائه می دهد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت، یک تاجر باتجربه که به دلیل پیش‌بینی‌های تیز بازارش شناخته می‌شود، اخیراً استدلال قانع‌کننده‌ای برای بیت‌کوین ارائه کرده است و پتانسیل کاهش احتمالی ارزهای فیات را برجسته می‌کند. تحلیل برانت از الگوهای مشابه تاریخی و الگوهای فنی استفاده می کند تا اهمیت روزافزون بیت کوین را در چشم انداز مالی جهانی برجسته کند.

به گفته برانت، بحث بیت کوین در مورد نابودی نهایی ارزهای فیات است. برای توضیح نظر خود، برانت نموداری را به اشتراک گذاشت که بیت کوین (BTC) را با کل موجودی پول ایالات متحده (M1) مقایسه می کند. وی گفت که این نرخ کمتر از بالاترین سطح دسامبر 2017 باقی مانده است.

با کنار هم قرار دادن این نمودارها، برانت شباهت های چشمگیر بین میانگین صنعتی داوجونز (DJIA) در طول رکود تورمی بزرگ دهه 1970 را برجسته می کند.

دهه 1970 دوره ای بود که با تورم بالا و رشد اقتصادی راکد مشخص شد، پدیده ای به نام رکود تورمی. در این مدت، DJIA الگوی خاصی را به نمایش گذاشت که اکنون برانت معتقد است در عملکرد بیت کوین در برابر افزایش عرضه دلار آمریکا منعکس شده است. این الگو که به عنوان سر و شانه معکوس شناخته می شود، اغلب به عنوان یک سیگنال صعودی تفسیر می شود و نشان می دهد که ارزش بیت کوین در حال افزایش بیشتر است.

مرتبط با

الگوی سر و شانه معکوس یک نمودار تحلیل تکنیکال است که معکوس روند نزولی را نشان می دهد. از سه قسمت تشکیل شده است: یک نقطه پایین (سر) که توسط دو نقطه پایین بالا (شانه) احاطه شده است. هنگامی که این الگو شکل می‌گیرد، نشان‌دهنده پتانسیل یک حرکت صعودی قابل‌توجه قیمت است، زیرا قیمت بالاتر از سطح مقاومت تشکیل‌شده توسط شانه‌ها بالا می‌رود.

در زمینه بیت‌کوین، این الگو نشان‌دهنده یک تغییر قریب‌الوقوع در حرکت است که می‌تواند ارز دیجیتال را به بالاترین حد خود برساند، درست زمانی که داو سرانجام از دوره رکود تورمی خود خارج شد.

دیدگاه برندت مشکوک نیست. زیرا او بیان می کند که برخی از ناظران بازار ممکن است با توصیف الگوی “سر و شانه معکوس” موافق نباشند. از این رو، او با استفاده از ارجاعات فراوان برای تأیید گفته های خود استدلالی را ارائه می کند.

الگوی معکوس سر و شانه توصیف شده، در صورت تایید، می تواند تایید فنی یک تغییر بنیادی بسیار بزرگتر باشد که می تواند مفهوم پول را در سال های آینده بازتعریف کند.
در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین 67722 دلار معامله می شد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید